Exit Game RunAway
Č. 10 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Příjemné nedělní dopoledne

Po nucené Corona pauze jsme se vydali s rodinou za zábavou a hezky jsme si užili společně strávený... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
Radka P
Česká republika
Gulliverovy cesty - escape room

Naše druhá únikovka - super, moc se nám líbila. Slečna Ema, která nás uvedla do děje a skvěle... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
X8826AHpetrak
Praha, Česká republika

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Bylo to moc prima odreagování, žádný stres ani lekačky. A Michal, kterého jsme měli jako poradce na vysílačce, je frajer! :)

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Mirka J.
Recenzováno: 22. listopadu 2019

Moje první zkušenost s únikovkami a super! Bombu jsme sice nezneškodnili, alespoň jsme ji ale odvezli z Londýna :))

Poděkujte uživateli PetrNov8k.
Recenzováno: 22. listopadu 2019

Včera jsme se v rámci firemního teambuildingu zúčastnili tří únikových her.
Velice jsme ocenili výborné pohoštění ,pohodovou atmosféru a skvělé roommastery Verču a Michala ,kteří nás hrami prováděli ,v případě potřeby poskytli nápovědu a po celou dobu se o nás moc hezky starali.
Moc se nám u nich líbilo a děkujeme za pěkný zážitek.
Team Avers

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli AlenaVansova.
Recenzováno: 19. listopadu 2019

Tato únikovou hru dostali děti k narozeninám. Při vstupu do místnosti jsme si mysleli, že to bude na nás moc složité, ale po rozkoukání a několika nápovědách přes vysílačku od personálu jsme se chytili a hra nás vtáhla do úžasného světa rébusů, hlavolamů a logických úvah. Moc jsme si to užili, byť nám to napoprvé trvalo 66 minut. Moc děkuji, že personál nás nechal hru v klidu dohrát až do konce. (Tip : Pokud hráči nestihnou hru dokončit v limitu, tak v 61 minutě dát pod dveře lísteček "Spěchejte už se k Vám blíží římští vojáci" - to by umocnilo napětí na závěr hry)

Poděkujte uživateli zdenek_herlik.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Na únikovce jsme byli v listopadu a moc se nám líbila. Způsobem uvažování nám byl rozhodně bližší Guliver. Při první únikovce nám průvodce dělala paní, při druhé pán (Michal) Hezký den a díky :)

Poděkujte uživateli eurius.