Exit Game RunAway
Č. 9 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Znovu trefa do černého!

Skvělá hra pro celou rodinu. Celkově nás RunAway znovu potěšilo. Únikové hry od této společnosti... přečíst další informace

565janas
Skvělý útěk od reality v RUNAWAY

Obsluha super. Místnost skvěle vymyšlená, situována do aktuálního prostředí. Mozkové buňky si hezky... přečíst další informace

adelakersh

Recenzováno: 27. prosince 2019

Výborná únikovka, hezky zorganizované. Velmi ochotná Katka co by roommaster. Můžu všem jedině doporučit.

Datum zážitku: prosinec 2019
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Ambassador570737.
Recenzováno: 24. prosince 2019

Obtížnost tak akorát, pěkné prostředí a příjemná obsluha Káťa. Určitě vyzkoušíme ještě další únikovky u RunAway.

Poděkujte uživateli lucastej.
Recenzováno: 20. prosince 2019

Bylo to hezky graficky zpracované, průvodkyně Káťa byla moc milá. Obtížnost byla přiměřená, rekvizity povedené, plyšák moc malý :-) Doporučujeme všem!

Poděkujte uživateli 166pekin.
Recenzováno: 18. prosince 2019

Super hra, vyvážený počet zámku a odlišných schovávaček, pěkné prostředí, hezký příběh... Obsluha moc milá. Líbilo se předškolními dítěti, puberťakovi i nám dospělým.

Datum zážitku: listopad 2019
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Sussenka.
Recenzováno: 18. prosince 2019

Dnes jsme se kamaradkami absolvovaly unikovou hru Archimedovo tajemství na Břevnově, a můžu k tomu říct jen BOMBA! Bylo to napínavé, poutavé, ne tzv. jasné jak facka, promyšlené a prostě super. Rozhodně můžu doporučit
Naše průvodkyně Jana byla velmi ochotná, dodala hře na napínavosti úvodním příběhem a byla velmi milá.

Poděkujte uživateli 473luckas.