Exit Game RunAway
Č. 9 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Znovu trefa do černého!

Skvělá hra pro celou rodinu. Celkově nás RunAway znovu potěšilo. Únikové hry od této společnosti... přečíst další informace

565janas
Skvělý útěk od reality v RUNAWAY

Obsluha super. Místnost skvěle vymyšlená, situována do aktuálního prostředí. Mozkové buňky si hezky... přečíst další informace

adelakersh

Recenzováno: 30. prosince 2019

Děti byly velmi spokojeny, hra se jim moc líbila. Obsluha milá, příjemná, i když jsme přišly dříve nebyl problém.

Datum zážitku: prosinec 2019
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli vernik2015.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Na únikové hře jsem byla poprvé.Moc se mi to líbilo.Určitě jsem nebyla naposledy. Roomaater Kaťa byla skvělá,moc pomohla :)

Poděkujte uživateli 937mark_tav.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Koncept hry se mi moc líbil. Místnosti skvěle vyzdobeny a roommaster Káťa byla trpělivá a dávala dobré nápovědy

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Kateřina D.
Recenzováno: 27. prosince 2019

Výborná únikovka, hezky zorganizované. Velmi ochotná Katka co by roommaster. Můžu všem jedině doporučit.

Datum zážitku: prosinec 2019
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Ambassador570737.
Recenzováno: 24. prosince 2019

Obtížnost tak akorát, pěkné prostředí a příjemná obsluha Káťa. Určitě vyzkoušíme ještě další únikovky u RunAway.

Poděkujte uživateli lucastej.