“Vynikající”

Restaurace U Filipa
Popis: Čerstvé ingredience a skvělá kuchyně, to vše a ještě více Vám nabídce naše restaurace U Filipa ve Svitavách! Vybrat si můžete nejen z poledního menu, které Vám nabízíme od úterý do pátku, ale také ze stálého jídelního lístku a nápojového lístku. Náš tým připravuje jídla vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Navíc připravujeme každý den z čerstvých surovin další dobroty, jako jsou např. domácí dezerty, poháry, zmrzliny, koktejly a limonády. Tato práce nás velice baví a těší, proto ji děláme s láskou a nadšením. V naší restauraci je k dispozici 50 míst. Za hezkého počasí můžete využít naši zahrádku v zadní části restaurace (30 míst). Restaurace je bezbariérová (vchod zezadu od kina) a v celém objektu je Wi-Fi připojení. Nabízíme možnost pořádání rautů, firemních večírků, svateb a rodinných oslav. Pro děti máme hrací koutek uvnitř a na zahrádce s pískovištěm. Záleží nám na vaší spokojenosti! Věříme, že si pochutnáte a prožijete u nás příjemné chvíle.
Recenzováno: 11. října 2020

Měli jsme kuřecí prsa s omáčkou z pesta se zapečenými makarony a vepřovou panenku s omáčkou ze zeleného pepře s brokolicí na másle. Skvěle jsme si pochutnali. Jídlo bylo velmi rychle hotové, obsluha milá a rychlá. Prostředí čisté a příjemné. Vřele doporučujeme!

Poděkujte uživateli M7161QLpetra_.
Recenzováno: 11. června 2020 prostřednictvím mobilu

Výborné kvalitní jídlo, žádné blafy, příjemná obsluha i prostředí. Jsem tu poněkolikáté a vždy spokojenost. Kéž by to tak bylo všude.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 200ond_ejd.
Recenzováno: 10. února 2020

Na základě doporučení Gastromapy Lukáše Hejlíka, jsem se vydal na průzkum pro mne nové restaurace ve Svitavách.
Mám z ní rozporuplné pocity. Interiér palety - OK, celkem mi to k ní jde. Jídelní lístek jen velmi stručný, opět vše naprosto v pořádku, vybere si myslím každý.
Obsluha velmi vstřícná, pozorná a milá, tedy také OK.
Nápoje: inzerované točené nápoje, neměli žádný. Naštěstí byla domácí limonáda. Mátová, kterou jsme zvolil, ani nepotěšila a ani neurazila.
Předkrm - domácí drůbeží paštika s mandlemi a cibulovou marmeládou. Za mne katastrofa. Paštika je naprosto tekutá a to i když byla zrovna vytažená z lednice. Chuťově také žádná pecka. Ta mne opravdu zklamala. Nezoufal jsme a objednal jsem si takové vyťukané knedlo - vepřo - zelo, zde v podání konfitovaného vepřového špalíku s houbovými noky a červeným zelím. Maso výborné, zelí luxusní. Ovšem noky, ty jsem asi nepochopil. Něco, jako když si dělám knedlík s vajíčkem. Na pánvi do úplného sucha oprahlé noky, patrně na houbách, jelikož jich je i pár na talíři v hodně tmavém provedení. Vepřová panenka s brokolicí na másle už byla v pořádku. Možná je vše dáno tím, že momentálně hledají kuchaře a i další personál. Patrně jsme měli smůlu. Obsazenost na páteční večer tak 20-30%

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli pepinobrno.
Recenzováno: 11. června 2020 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: červen 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Filipa, si také prohlíželi

Svitavy, Pardubický kraj

Už jste navštívili Restaurace U Filipa? Sdílejte své zkušenosti!