Recenzováno: 7. září 2019

Velice příjemná dovolená,dobré ubytování,stravování,ochotný a milý personál,který nám vyšel ve všem vstříc,pěkné okolí hotelu.Vbudoucnu se rádi ještě vrátíme.S poděkováním hosté z pokoje 201.J+L Št´astní.

Tip ohledně pokoje: naprosto dostačující bezbarierový pokoj
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli LASTASE.
Recenzováno: 21. července 2019

V hotelu jsme měli s rodinou pobyt na dvě noci přes voucher a za ty peníze, to nebylo vůbec špatné. Zaplatili jsme si lepší pokoj a bylo to znát, hned po příjezdu jsme měli opravdu pěkný moderní pokoj s přistýlkou, kdy na pokoji nebylo co vytknout, opravdu pěkný a čistý. Restauraci jsme využili jen na večeře, které jsme měli v rámci voucheru, a to bych uvedl taky jako jedinou vážnější vadu na kráse, jelikož člověk sice má večeři, ale není žádný výběr, prostě člověk dostane, co mu naservírují, takže člověk musí doufat, že to jídlo jí, jinak má smůlu. Jinak hotel na dobrém místě, vhodný i pro vozíčkáře. Personál ochotný a příjemný. Pobyt v hotelu byl fajn a užili jsme si jej, jen to pivo by mohli čepovat normální :) Hotel je přímo u hlavní cesty v Telči, takže vše jak na dlani a nemusí se hledat, což je výhoda, navíc tam není přes noc extra žádný hluk. No prostě jsme byli spokojeni, na voucher opravdu dobré, až na ty večeře, kde by mohli dát alespoň možnost výběru.

Tip ohledně pokoje: Pokoj č. 115, veliká spokojenost.
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli petrvolf.
Recenzováno: 18. července 2019

Skvélý Mustang, dobré jídlo (svíčková se šesti), milá obsluha. Po vsech zdejších recenzích jsem se bála, ale nebylo proč. Takovou svíčkovou neumí ani moje máma Nebojte se zajít na dvorek bývalého lihovaru, je tam příjemné posezení. Fakt fajn!

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Kmaliq.
Recenzováno: 20. ledna 2019

Strávili jsme zde víkend a byli jsme naprosto nadšeni.Hotel krásný,pokoje útulné,všude čisto.Snídaně i večeře bohaté a výborné,nic nám nechybělo.Hotel je kousek od centra.Nejvíc nás potěšila obsluha restaurace,velice milé,ochotné slečny,nebo paní se smyslem pro humor.Moc děkujeme!!!!

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Monika Ž.
Recenzováno: 13. listopadu 2018

Nechci se dlouho rozepisovat, ale sedí to, co píšou naštvaní návštěvníci, takže jen ve zkratce : určitě NE pobytový balíček, nemůžete si ani vybrat co si dáte k večeři (fakt blbý když 3 ze 4 jídel nejíte, pokud nejíte maso tak úplně smůla). Menší pokoj v hotelu jsem nedostal nikdy a nikde, to by se dalo přežít, ale matrace na posteli hrůza...nikdy jsem neodjížděl po 3 nocích "odpočinku" zralý na rehabilitace. Sprchový závěs v koupelně taky unikát, aneb jak vytopit koupelnu za 2min. Snídaně dost katastrofa, hmyz v jídle (vylovit mouchy z míchaných vajíček po stížnosti, nepovažuji za adekvátní řešení - navíc to udělat před zraky hostů) a spousta dalších věcí, jak by snídaně neměla vypadat (byl provozní vůbec někdy v hotelu?). Noc před odjezdem svatební párty v hotelu až do noci, fakt super odpočinek na víkend, recepční od večera není, takže si není ani komu stěžovat. Jediné co beru pozitivně je parkování a to, že "hotel" je kousek od náměstí, takže se máte kam jít najíst a napít. Restaurace je totiž přes týden otevřená tuším do 20h. A ještě poslední poznámka k personálu, až na jednoho číšníka a servírku (ti se alespoň snažili), čirá zoufalost. Pokud pojedete do Telče...běžte radši jinam!

Tip ohledně pokoje: Zvolte jiný hotel...
Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Robert S.