Terezinska puda
Č. 13 z 18 zařízení v kategorii aktivity – Terezín
Lukáš a Terezín

Zapálený průvodce Lukáš Lev dokáže o Terezíně (a nejen o něm) mluvit několik hodin.Všechny... přečíst další informace

Recenzováno: 21. října 2018
Monika P
Celodenní prohlídka

Děkuji za včerejší celodenní prohlídku,které jsem se poprvé zúčastnila se svou 9 letou dcerou... přečíst další informace

Recenzováno: 2. dubna 2017
evahW6516PZ
Teplice, Česká republika

Recenzováno: 26. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Super den ,super prohlidka ,super průvodce, mohu jen doporučit . Po
krásné prohlídce vynikající oběd .Děkujeme určitě se budem vracet ;-)

Datum zážitku: září 2016
Poděkujte uživateli M.krinert K.
Lukas L, Vlastník v zařízení Terezinska puda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. listopadu 2016

Díky:)

Recenzováno: 13. července 2016

Vynikající pan průvodce, který ochotně odpoví na všechny dotazy, zapálený pro danou historii. Zážitek, který stojí za to.

Datum zážitku: červen 2016
Poděkujte uživateli Petra L.

Děkuji

Recenzováno: 26. června 2016

V rámci návštěvy malé pevnosti jsme si prošli i ghetto a terezínskou půdu. Byla jsem zde s maminkou, která Terezín navštívila prvně a nejvíce nás nadchlo právě ghetto a půda (z písní a maleb jsme měly obě husí kůži).
Průvodce byl vynikající a bylo znát, že se problematice rád věnuje. Rády bychom se příště zaměřili jen na město.

Datum zážitku: červen 2016
1  Poděkujte uživateli LeniT47.
Lukas L, Vlastník v zařízení Terezinska puda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. listopadu 2016

Rád:), příště dáme město:)

Recenzováno: 2. října 2018

Datum zážitku: srpen 2018