“prima hotel na slušné úrovni”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 6 dalších stránek!
Clarion Congress Hotel Usti nad Labem
Recenzováno: 6. srpna 2017

trochu horší navigace při příjezdu autem. receční moc neupravený, vytahaná košile. Pokoj velký, čistý. chyběl vanity set a dost překvapil šampon jen v pyltíčku takový ten, co najdete v nižších kategoriích. snídaně dobrá. doporučuji restauraci, velmi dobře tam vaří. bohužel nedávají při platbě kartou nebo když napíšete na pokoj, personálu spropitné, což personál náležitě okomentuje tj. vezměte si hotovost. jídla je vážně vynikající a obsluha také.

Tip ohledně pokoje: rezervujte si parkování, jinak nemusíte zaparkovat
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: červenci 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Tomáš B.

Recenzováno: 18. července 2017 prostřednictvím mobilu

Možná jsem moc náročný a trošku zmlsaný hotely v cizině.Co se mi lilbilo bylo to,že hotel je velmi blízko centra,docházkovou vzdáleností dojdete na náměstí za 5.minut a o malý kousek dál je i vlakové nádraží. Výborná snídaně,zde nemám co vytknout.
Co bych možná ocenil je více se usmívajíci personál,ale to může být spojené s mou náročností o které jsem psal na začátku,u nás moc úsměv člověk nevidí.Vedle toho možná trošku více pečovat o vybavení koupelny - držák na sprchu už měl pryč kryt držaku a nevypadalo to dobře.
Jinak vše OK a určitě nemohu říci,že bych hotel nedoporučil toto jsou drobnosti.

Datum pobytu: červenci 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jiří Š.
Zaneta S, Manager v zařízení Clarion Congress Hotel Usti nad Labem, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. července 2017

Dobrý den pane Jiří,

velice Vám děkuji za Váš čas, který jste věnoval hodnocení našeho hotelu.

Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a pomáhá nám zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb.

Na uvedené nedostatky se zaměříme a sjednáme nápravu.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Žaneta Špalová
Sales manager

Recenzováno: 12. února 2017

Krásný hotel, excelentní snídaně, ochota personálu vždy skvělá. Nicméně si i tak myslím, že cena zde úplně neodpovídá kvalitě a standartním cenám v Ústí nad Labem. Rušnost z ulice je opravdu nepříjemná. Hned naproti hotelu jsou zastávky trolejbusů, autobusů a hlavní dopravní třída v Ústí. Odhlučnění zde naprosto nefunguje. Pokoje jsou prostorné, hotel moderně vybaven, ale bylo by ještě dobré zapracovat na nedostatkách.

• Datum pobytu: říjnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Andrea K.
Recenzováno: 24. ledna 2017

KLADY: Snídaně byla super, hlavně zdravý koutek,příjemný personál
ZÁPORY: Při příchodu na pokoj silný zápach z vyschlých odpadů, špinavá vana, chtěli jsme jednu postel velkou, dostali jsme oddělené (přisunuli jsme si je k sobě, ale člověk od takového hotelu něco očekává)

• Datum pobytu: lednu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Rudolf C.
Recenzováno: 23. září 2016

Hotel umístěn na rušné ulici, zařízení pokojů velmi dobré. Personál vesměs příjemný,
pouze v den odjezdu kolem 9. hodiny na recepci dlouhá fronta a pouze jedna recepční,která nemohla zvládnout odjezdy hostů.Vynikající je jídlo v restauraci a také velmi ochotný a příjemný obsluhující personál

Tip ohledně pokoje: Ve vyšších patrech je menší hluk z ulice
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli vkch2016.
Zaneta S, Manager v zařízení Clarion Congress Hotel Usti nad Labem, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. října 2016

velice Vám děkuji za Váš čas, který jste věnoval hodnocení našeho hotelu. Těší mne, že jste byl spokojen s kvalitou vybraných pokrmů v hotelové restauraci a také s obsluhujícím personálem. Ráda bych se Vám omluvila za čekání v době odhlášení z hotelu, které bylo zapříčiněno frontou na recepci. Recepce byla znovu poučena, aby informovala všechny hotelové hosty při příjezdu do hotelu o možnosti okamžitého uhrazení pobytu.

S přátelským pozdravem,

Žaneta Špalová
sales manager

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ústí nad Labem.
0,3 km daleko
Pension Na Hvězdě
Č. 6 z 6 – Ústí nad Labem
5 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Clarion Congress Hotel Usti nad Labem? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Clarion Congress Hotel Usti nad Labem

Adresa: Shpitalske namesti 3511/8, Ústí nad Labem 400 01, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Ústecký Kraj > Ústí nad Labem
Vybavení:
Styl hotelu:
Č. 2 z 5 hotelů – Ústí nad Labem
Rozsah cen: 1 623 Kč–1 769 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Clarion Congress Hotel Usti nad Labem 4*
Pokoje: 83
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Choice Hotels, Booking.com, Expedia a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Clarion Congress Hotel Usti nad Labem. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?