“Bistro café co stojí za to”
Recenze Kolo Café

Kolo Café
Popis: Jsme kavárna na střekovském nábřeží. Naše kavárna je postavena z lodního kontejneru a fungujeme celoročně. Naše místo je na cyklostezce a je to jedno z mála míst, kde si můžete vychutnat klid a krásné prostředí. V menu máme výborné polévky, rozpečené bagety s avokádem nebo trhaným masem. Máme kvalitní kávu COSTADORO, poctivé dorty a pro naše máslové sušenky zákazníci jezdí až z dalekých krajin.
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Stavila jsem se náhodně na skok a jsem velmi příjemně překvapená. Kafe skvělé, dortíky luxusní, polévka i sendvič poctivé a chutné. Žádný nedobrý fastfood plný chemie, soli a cukru. Obsluha příjemná. Nejlepší bistro co jsem zatím široko daleko potkala.

Poděkujte uživateli klicek_kp.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kolo Café, si také prohlíželi

Ústí nad Labem, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Kolo Café? Sdílejte své zkušenosti!