“Nenápadná hospůdka s překvapivě dobrou kuchyní”

Restaurace Johanka
Recenzováno: 9. října 2020

Hospůdku Johanka založili v 90-letech a dali ji jméno manželé Josef a Hanka Říhovi. Již tehdy námi byla oblíbena k pořádání "teambuildingů" pracovních kolektivů z nedaleké továrny TONASO. Později měnila majitele a provozovatele střídavě s lepším či horším výsledkem. Nyní, domnívám se, se nachází na vrcholu této sinusoidy.
V létě 2020 jsme ji opakovaně navštívili a vždy jsme byli promptně obslouženi, výbornými hotovkami, kvalitně ošetřeným pivem i slušným výběrem nealkoholických nápojů.
Při poslední návštěvě nás kuchařky mimo perfektní chutí překvapily i výtvarnou kreací plzeňského guláše.
Abych zachoval objektivitu, musím zmínit i jednu maličkou výtku. Kuchařky mají zřejmě nařízenou neslanou dietu (ale to já taky :-)). Stále je to ale lepší než přesolené jídlo!!
Letní posezení je příjemně chladivé na zahrádce v zeleni. Po ochlazení venku je příjemné posezení i uvnitř domácky útulné hospůdky vyzdobené stylově desítkami vyšívaných obrázků. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet!

Poděkujte uživateli Josef_Chuchut.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Johanka, si také prohlíželi

Ústí nad Labem, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Restaurace Johanka? Sdílejte své zkušenosti!