Recenzováno: 9. října 2019

Již z názvu je jasné ze se jedna o domácí Pivovar, proto zde nečekejte žádné kulinářské umění. Již z karty si jako gastronomický znalec uděláte obrázek o kuchařském umění (Karta neobsahuje prekrmy). Tudiz nelze očekávat ze si zde užijete nějaký tři chodový zážitek. Ačkoliv jsem musel improvizovat zvolil sem tedy tří chodové menu. Jako předkrm, ( kartou nazvaná sekce něco k pivečku) jsem si objednal domácí pastiku z bučku s jarní cibulkou a pečenym chlebem.Servis byl rychlý a celkem příjemný. Avšak poprvnim soustě poznáte, ze jídlo je proste nanesené na talíř bez jaké koliv úpravy či kuchařského umění ( jídlo bez duše) a od předkrmu až po desert se už ani žádného zázraku nedočkáme. Jako hlavní chod jsem zvolil jedinou rybí specialitu- losos na na másle s bramborovým pure a hráškem. Servis byl opět rychlí a tomu také odpovídal výkon kuchaře. Na talíř vyslal polozrmzly hrášek popraženy tak tři minuty na pánvi. Tudíž skoro tvrdý. Losos nebyl špatně připraveny, avšak opět bez nějaké výrazné chutě bylin a soli. Bramborové puré: rozštouchane brambory opět bez jakého koliv zájmu o ochuceni. Talíř hlavního menu by nandalo 12.leté dítě, když přijde ze školy domu a musí si ohřát oběd od rodičů. Desert, (tip restaurace ) osobně sem věřil, že z karty podle prezentace kuchař vyčaruje opravdový zážitek, ale opak je pravdou. Opět jen nandané suroviny koupené v supermarketu a položené na talíř bez jaké koliv úpravy a vyváženosti chuti. Pro mne zklamání. Posuď te sami vafle s malinami, kysanou smetanou a vanilkoivou zmrlinou si zaslouží víc lásky než jen položit na talíř... Takže abych to shrunul... méně je někdy více!! Lepší udělat méně stolu, ale s větší radosti z práce a kuchařskeho umění.

Datum pobytu: říjen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Miguel E.
Recenzováno: 17. září 2019

Ubytování v hotelu splnilo očekávání. Pokojík malý, ale útulný (hlavně čistý), velká koupelna s WC (jediný nedostatek - sprchová hlavice byla dost zanesena vodním kamenem). Hotel je velice dobře umístěn. Přestože je uprostřed města, je zde klid, takže se krásně vyspíte.
No a restaurace, to je na tomto hotelu to nejlepší. Lehce vyšší ceny, ale je lepší, když si zamluvíte místo na večer, protože je stále plno. Restaurace má zimní zahradu, takže i v méně příznivém počasí se dá sedět venku. A to pivo!!!! Paráda!
Dále - to už sice nepatří k hotelu, ale nedejte si ujít výlet lanovkou na vyhlídku Větruše. Svezení za 25 kaček s krásným výhledem na město

Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli Tomáš Ř.
Hotel_Na_Rychte, Manažer komunikace v zařízení Pivovar Hotel Na Rychte, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. září 2019

děkujeme za příjemnou recenzi. Moc nás těší, že jste si pobyt v Pivovar Hotelu Na Rychtě užili. Rádi vás zde opět přivítáme. :).
Hezký podzim.
PHNR

Recenzováno: 24. dubna 2019

Po dlouhé době jsme navštívili hotelovou restauraci,ochutnali jsme několik jídel(bylo nás víc) výběr - minutková masa a sekaná ,jídlo bylo chutné,porce dostačující a cena přijatelná.Vše jsme spláchli "domácím" pivkem,nejvíc nám zachutnalo kvasnicové
pšeničné.Obsluha byla velmi pozorná a milá není co vytknout

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli zuza14.
Hotel_Na_Rychte, Manažer komunikace v zařízení Pivovar Hotel Na Rychte, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. června 2019

Dobrý den, děkujme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni, že jste u nás byli spokojeni.
S pozdravem,

Recenzováno: 28. března 2019 prostřednictvím mobilu

Tento podnik často navštěvuji s přáteli a musím říct, že nás ještě nikdy nezklamal. Příjemně vyzdobený interiér, milá a laskavá obsluha a hlavně výtečné nefiltrované pivo. Doporučuji Mazel. Lepší dvanáctku jsem ještě nepil

Datum pobytu: leden 2019
1  Poděkujte uživateli Tomaspep.

Děkujeme. Máme novou Ústeckou 11 Pale Ale:). Věříme, že se vám u nás bude líbit i nadále.
Hezké dny.

Recenzováno: 16. října 2018

Hotel je v těsném sousedství Národní banky a má možnost parkování hostů na poměrně velkém parkovišti na náměstíčku, kde je vjezd i výjezd chráněn závorou, ke které vám v recepci ochotně zapůjčí ovladač. Ten není na celou dobu pobytu, ale jen pro zaparkování nebo vyjetí automobilu.
Hotelové pokoje jsou zařízeny stejně jako restarace (výborná, viz. moje samostatná recenze) ve stylu 30. let. Tedy jednoduché, designově stylové zařízení, vč. imitací dobových dveřních klik, vodovodních baterií a umyvadla.

Klady: čistý, dobře uklizený pokoj, rychlá WiFi 5G, malá TV, kartový dveřní systém
Zápory: vyšroubované madlo toaletní štětky na WC (výborná zábava, když ji chcete použít) a NEFUNGUJÍCÍ ODSÁVACÍ VENTILÁTOR na WC (se vším souvisejícím, co si jistě dovedete představit :-( )

Datum pobytu: říjen 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Tomáš T.
Hotel_Na_Rychte, Manažer komunikace s hosty v zařízení Pivovar Hotel Na Rychte, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. října 2018

jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a prožil jste příjemný pobyt. Současně bychom se rádi omluvili za nepříjemnosti s ventilátorem a WC příslušenstvím. Vše jsme nechali zkontrolovat a uvést do správného technického stavu:).
Přejeme příjemné dny a těšíme se na opětovnou návštěvu.