“Martinské hody”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 4. června 2019

Vynikajicí jídlo v krásném prostředí.Martinská husa byla jedna z nejlepších co jsem jedl.
Ceny odpovídající předkládané kvalitě.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Martin680218.

Recenzováno: 18. května 2019 prostřednictvím mobilu

Rozhodně nejlepší jídlo v Ústí nad Labem! Příjemné prostředí, milá obsluha, krásný výhled, a to jídlo? Česká kuchyně, a to naprosto famózní! Sem stojí za to se vracet. Ceny trošku vyšší, ale stojí to za to! Navíc je zde možnost vystoupat na vyhlídku v podobě věže a z města sem jezdí lanovka.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli janrucz.
Recenzováno: 1. května 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo, prostředí výborné, obsluha celkem milá. Spojili jsme jídlo s jízdou lanovkou, která vede z blízkého obchodního centra Forum

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli ketao1984.
Recenzováno: 16. dubna 2019

Jídlo vypadá na talíři moc krásně, je i chutné, jen na obsluze a servisu by zde měli více zapracovat.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Monika D.
Recenzováno: 6. dubna 2019

Po výjezdu lanovkou vás čeká v restauraci kulinářský zážitek.
My jsme měli "jen" denní menu, přesto skvělé a přinesené ochotnou obsluhou.
K pití doporučuji okurkovou limonádu.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli SaSandrine.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel & restaurant Větruše, si také prohlíželi

Ústí nad Labem, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Hotel & restaurant Větruše? Sdílejte své zkušenosti!