“Větruše”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 5. července 2019

Výborné jídlo a obzvlášť svíčková. Velmi příjemné prostředí, rychlá obsluha a krásný výhled na Ústí.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Daniel D.

Recenzováno: 5. července 2019 prostřednictvím mobilu

Letosni navsteva nas zklamala. Polevka s jatrovym knedlickem by nebyla špatná, kdyby knedlik nebyl sama houska. Ceasar salat byl presoleny, kladne hodnotime salat s kozim syrem. Na trhanec s boruvkami jsme cekali bez upozornění pres 30 minut. Asi další návštěvu nedame.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Lucie U.
Recenzováno: 30. června 2019

Prostředí restaurace bylo velmi příjemné, obsluha ušla, ale za to jídlo by měli oni platit Vám. Polévka z bujónu, steak bez chuti, salát ušel. Celkově jsme se v schodku, že další návštěva již nebude program

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Michaela T.
Recenzováno: 4. června 2019

Byla jsem pozvána na oslavu narozenin do restaurace Větruše, moc hezké místo, fajn obsluha a dobré jídlo. Předkrm tatarák, hlavní chod ryba s fazolkama a poté dezertní talíře se sýry.

Datum návštěvy: červen 2019
2  Poděkujte uživateli Simona P.
Recenzováno: 4. června 2019

Vynikajicí jídlo v krásném prostředí.Martinská husa byla jedna z nejlepších co jsem jedl.
Ceny odpovídající předkládané kvalitě.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Martin680218.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel & restaurant Větruše, si také prohlíželi

Ústí nad Labem, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Hotel & restaurant Větruše? Sdílejte své zkušenosti!