“trochu nadhodnocené ocenění”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 9. října 2020

Parkování zdarma. Pěkný výhled na město. Lanovka, která vede přímo do nákupního centra.
Recepce a bar - příjemný personál, rychlé odbavení.
Pokoje čisté, výhled na město. WC+koupelna s vanou - vše čisté. Tv ,minibar, klimatizace, sejf.
Chybí kávový set na přípravu - hotel má 4 hvězdičky.
Klimatizace nešla seřídit, prý nastaveno centrálně. V pokoji 26stupňů v noci se nedalo spát, nešel ani vypnout, stále hučel.
Snídaně ucházející, chybělo ovoce, bezlepkové pečivo není, jen na objednání dopředu. Káva nedobrá.
V restauraci jsem byl i na večeři. Obsluha bez roušek! Jídlo dobré. Sekt nevychlazený! Docela zklamání.

1  Poděkujte uživateli 546milanp.

Recenzováno: 5. září 2020

Pozval jsem na dobrý oběd v této restauraci, který skončil těžkým zklamáním. Personál výborný. Ale problém s jídlem. Svíčková vynikající. Polévka dobrá. Ale další jídla velmi špatná. Řízek sice velký, ale maso = suchý plech. V podstatě dvakrát více strouhanky než masa. Další jídlo kuřecí stehno s houbovou omáčkou a bramborem. Maso v podstatě flaxa, kuřtecí omáčka bez houbové chuti, a nejhorší brambory., špatné kvality , navíc převařené, nepříjemná "patlačka". Tato zkušenost je již druhá, proto nemohu tuto restauraci přes nádherné prostředí doporučit pro pochutnání.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli plocek.
Recenzováno: 5. září 2020 prostřednictvím mobilu

Sobotní oběd a jen jsem se opět ujistil, že od Teplic po Děčín není lepší restaurace. Parkování, obsluha, jídlo vše jak má být.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Pokyn.
Recenzováno: 22. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Restaurace má příjemný interiér, profesionální obsluhu a hlavně kuchaři umí vařit. Jejich svíčková je opravdu skvělá a to jsme jich už v životě ochutnali dost. Podnik je trochu dražší než je asi na lokalitu běžné, ale na 4* hotel v pohodě. Navíc půllitr domácí limonády za 59 Kč je víc než fér.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli borshop.
Recenzováno: 20. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Po dlouhé době zklamání.
Do této restaurace chodíme již opravdu dlouho. Vždy jsme byli spokojeni, jak s jídlem, tak s obsluhou (když pominu, že zde velmi často obsluhují nešikovní, pomalí učňové). Nicméně naposledy jsme byli opravdu nespokojeni- ve vyhlášené svíčkové, která je zde opravdu doporučovaným chodem, byla místo šlehačky zakysaná smetana. A po dojezení jsme čekali na odklizení nádobí cca 20 minut, nikdo si nás nevšímal. Nutno podotknout, že restaurace již má vybudované své jméno a naše poslední zkušenosti ho kazí.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli katerinaNetkova88.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel & restaurant Větruše, si také prohlíželi

Ústí nad Labem, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Hotel & restaurant Větruše? Sdílejte své zkušenosti!