“Jak kdy..”
Recenze Kocanda

Kocanda
Recenzováno: 8. října 2020

Dnes jsme byli zklamáni. Objednali jsme si dvě jídla : Vepřové medailonky, restované žampiony s červenou cibulí a anglickou slaninou a bramboráčky. Dále smaženou kuřecí kapsu plněnou šunkou a sýrem, tatarskou omáčku, strouhaný sýr, hranolky. Tatarka byla natřená na kapse a sýr byl nasypán nahoře. Sýr s tatarkou byl tak ledový, že jsme měla podezření, že je vytažený z mrazáku. Hranolky byly nedopečené. Celkově bylo jídlo neochucené. U druhého jídla byly některé bramboráčky uvnitř syrové. Byo tam málo masa, hodně cibule. Cibule více syrová než orestovaná. Bylo to pro nás velké zklamání. Víme, že zde umí uvařit i lépe.

Poděkujte uživateli J737CValenam.

Recenzováno: 3. srpna 2020

Pouze výkrmna, nikoliv restaurace s přidanou hodnotou. V závodní jídelně to laespoň fungovalo rychle.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli LukasXXX.
Recenzováno: 17. května 2020

Jiz od zacatku udrzuji vybornou uroven vseho , jidlo i personal skvele. Skoda ze okoli restaurace neni nic moc ale za to nemohou

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli 899terezat.
Recenzováno: 15. ledna 2020

Jídlo moc dobré,ale miniminimalni porcicky,za tu cenu absolutne neodpovidajici..hladovy clovek by se tam nenajedl..byli jsme tu dvakrat a uz sem asi nazavitame..bohuzel..personal velmi mily...

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 654luciek.
Recenzováno: 7. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Pěkné prostředí. Velmi příjemná obsluha a skvělé jídlo. Doporučuji! Pokud budu mít opět cestu kolem , velice rád se znovu zastavím.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli ji_k621.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kocanda, si také prohlíželi

Ústí nad Labem, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Kocanda? Sdílejte své zkušenosti!