“Vynikající dorty”
Recenze Café Industry

Café Industry
Popis: Jsme malá kavárna v industrialním stylu s nabídkou snídaní. Vychutnat si můžete vanilkové nebo čokoládové lívance, fazole se slaninou a párkem, chléb s avokádovou pomazánkou a mnoho jiných dobrot. Dále Vám připravíme kávu z čerstvě pražených zrn z rodinné pražírny Porta. Ke kávě si můžete vychutnat výborné dezerty od paní Herůfkové z Čejče. Dále si u nás můžete namichat SMOOTHIE dle vlastní chuti.
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Zastávka na neplánovanou kávu se změnila na gastro zážitek. Káva velmi dobrá a se vším co má být ke kávě servírováno, ovšem dorty naprosto vynikající. Pistáciový i nugátový s karamelem... Naprostá pecka. Milý personál k tomu. Díky moc!

Poděkujte uživateli Lucie L.
Recenzováno: 19. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Vynikajici káva, lahodne zakusky, prijemnu vyber nealkoholickych napoju a zajimave snidane. To vse lze zde naleznout. Obsluha vzdy prijemna. Co vic si prat :-)

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Edith_L69002.
Recenzováno: 15. srpna 2018

Výborná káva, dortík dobrý (neurazil, ale ani nenadchl), cenově přijatelné, velmi originální a příjemné prostředí, klimatizováno.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Eliška M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Industry, si také prohlíželi

Lednice, Jihomoravský kraj

Břeclav, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Café Industry? Sdílejte své zkušenosti!