MysteryRoom
Č. 2 z 61 zařízení v kategorii Zábava a hry – Brno

S kamarádkami jsme podnikly únikovku Alchymistická laboratoř a byly jsme naprosto nadšené. Hra byla... přečíst další informace

Recenzováno: 8. prosince 2019
Homonkulus
V napětí celou dobu

Eva B

Recenzováno: 21. srpna 2019

Dnes jsme se vydaly oživot Homunkula. Naštěstí se nám to podařilo. Zvolily jsme medium úroveň a 90 min, stačilo nám to. Některé z nás už na únikovkách byly, takže to bylo jednodušší. Chceme poděkovat příjemné slečně na recepci za super přístup! :)

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Eva B.
Recenzováno: 21. srpna 2019

Dneska jsme si moc užili hru v Mysreryroom.
Potěšilo mě, že bylo připravené občerstvení v podobě minerálky a na schlazení klima!
Některé úkoly byly složitější, museli jsme zapojit všechny smysly! Před samotnou hrou nám vše skvěle vysvětlila ochotná a milá slečna, takže jsme věděli do čeho jdeme. Děkujeme

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Andrea S.
Recenzováno: 21. srpna 2019

S kolegyňkami jsme se vydaly do Mystery room.
Velmi chvalime nápadité úlohy a také příjemnou slečnu, která nám vše vysvětlila a skvěle nás po celou hru “provázela”. Homunkula jsme nakonec po skupinové práci oživili. Určitě doporučujeme.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Kristýna Č.
Recenzováno: 21. srpna 2019

Už na úvod nás do děje uvedla sympatická slečna, která nás měla na starosti. Není to únikovka v pravém slova smyslu, ale musíte oživit Homunkula. Přišlo nám to jako skupině velmi zajímavé, protože je to jiný cíl, než ve většině ostatních her. Byly jsme čtyřčlenný tým, tak akorát. Určitě půjdeme na další hru, bude-li otevřená.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Pedro D.
Recenzováno: 31. července 2019 prostřednictvím mobilu

Super přátelské prostředí, občerstvení, klimatizace, která se v letních měsících víc než hodí.
Hra byla naše první a i když jsme trochu zmatkovali tak všechny úkoly měli logiku a bylo to dobře vymyšleno.
Rozhodně to běžte zkusit!

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Niky0007.