Dnes otevřeno: Zavřeno
prohlídka bunkru

V bunkru jsme si nejdříve zahráli únikovou hru,která se nám moc líbila.Pak proběhla prohlídka... přečíst další informace

Recenzováno: 2. března 2020
Alvapa1
Únikovka

Byli jsme tady na únikovce a musím říct, že vážně super. Řekla bych, že patří sice ke složitějším... přečíst další informace

Recenzováno: 1. března 2020
611danan

Recenzováno: 11. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Moc se nám prohlídka líbila, jen je trošku škoda, že veškeré informace jsou dostupné pouze přes QR kódy a ne všude nám čtečka fungovala. Ale super nápad a rozhodně doporučíme!

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli 600katerinas.
Recenzováno: 28. října 2019 prostřednictvím mobilu

Překvapivý zážitek - šli jsme na prohlídku nějakého protileteckého krytu. Objevili jsme skupinu srdcařů, kteří vdechli podzemnímu labyrintu novy život a vytvořili prostor, který vypráví skvělý příběh o uplynulých 80 letech

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli ondrej144.
Recenzováno: 20. října 2019 prostřednictvím mobilu

Člověk si může projít celý bunkr, vše si vyzkoušet a zkouknout spoustu zajímavých dokumentů. Na začátku si můžete půjčit kabát, aby vám nebyla zima! Prohlídka končí v úžasném mléčném baru, kde si člověk může posedět, dát si jídla dob minulých a k tomu třeba sifon. Za mě úplně top ruské vejce a krásné chlebíčky!

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli kristynam31.
Recenzováno: 4. září 2019

Přes Slevomat jsme si s přítelem koupili přespání v bunkru a mohu všem jen doporučit. Personál je velice milý, ochotný a příjemný a to do jednoho - jak recepce, tak i obsluha baru. Byli jsme na večerní prohlídce s nevidomým průvodcem a byl to skvělý zážitek. Pán je moc vtipný, příjemný a výklad byl v jeho provedení moc zajímavý. Děkujeme za hezký zážitek!

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli ivik90.
Recenzováno: 25. srpna 2019

Výborný zážitek v Brně, který vás toho hodně naučí o historii z doby studené války. Určitě doporučuji. Doba prohlídky bez průvodce cca 45 minut.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Ondřej P.