“Pelíšek - útulné kočičí místo”

Pelíšek - kočičí kavárna
Č. 96 z 1 158 Restaurace v Brně
Recenzováno: 29. prosince 2019

V kavárně jsme byli s kamarády za deštivého odpoledne. Kočičky a kocourci jsou opravdu skvělí a s povděkem kvituji záměr kavárny a do budoucna určitě mám zájem jednu nebo dvě kočičky adoptovat. Káva i čaj byly velmi dobré a dezerty byly připraveny z kvalitních surovin. Interiér je opravdu nápaditý a kočičí kavárna Pelíšek je rozhodně tou nejlepší v Brně. Jediné, co bych vytkla je pomalá obsluha, které i v téměř prázdné kavárně trvá, než si vás vůbec všimnou a úsměv by mě příště určitě taky potěšil.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli B_Vagner.

Recenzováno: 21. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Chodím se už přes 2 roky a stále je to super. kočky jsou super,obsluha milá. Někdy možná moc drahé věci v nabídce,ale já to beru,že to jde na kočičky.

Poděkujte uživateli I6903FFlucaz.
Recenzováno: 11. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Kavárnu navštěvuji velmi ráda. Vždy jsem se zde setkala s příjemnou obsluhou.
Dalším zpříjemněním pobytu je výborná káva , jde vidět že její přípravu umí, a na své si zde přijdou i milovníci alternativních příprav.
A tou největší radostí jsou kočičky. Až zde jsem pochopila pravý význam felinoterapie. Ale tady se můžete s kočičkami nejen mazlit, ale také si kteroukoliv adoptovat.
Za mě skvělý nápad jak zpříjemnit kočičkám cestu k novému domovu.

1  Poděkujte uživateli Katka K.
Recenzováno: 5. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Perfektní kavárna nejen pro milovníky koček. Kávu dělat umí a dezerty mě také nikdy zatím nezklamaly.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli stepancerny.
Recenzováno: 22. února 2019

Do kavárny jsme zavítaly s kamarádkami ze zvědavosti, hlavně za kočkami, bez velkých očekávání. Proto nás příjemně překvapila vynikající káva a nevšední hustá čokoláda pro nekafaře. Rovněž oceňujeme péči věnovanou kočkám. Je vidět, že v kavárně se o ně dbá.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Michala L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pelíšek - kočičí kavárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pelíšek - kočičí kavárna? Sdílejte své zkušenosti!