“Sushi domů”

KONOHA sushi bar & delivery
Č. 78 z 1 156 Restaurace v Brně
Recenzováno: 26. října 2020

Objednávali jsme si sushi domů, jak také jinak v této době... Přesto, že jsem si vymýšlela čas, kdy si objednávku vyzvednu, nebyl to žádný problém. Takže velmi děkuji za přístup! A sushi bylo naprosto luxusní! Máte v nás své nové klienty ;-)

Poděkujte uživateli 770jana.
Lukrecka, Vlastník v zařízení KONOHA sushi bar & delivery, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. prosince 2020

My ďakujeme za recenziu! Našim hosťom sa vždy snažíme ísť v ústrety, a som rada, že to je cítiť. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu :)

Recenzováno: 3. října 2020

Úžasný přístup obsluhy, restaurace vypadá útulně, čistě a liší se. Byli jsme velmi spokojení (první ramen)

Poděkujte uživateli veronikakK4028RW.

Ďakujeme za vašu podporu, budeme sa tešiť na ďalšiu návštevu. Ramen je len sezónne menu, stihnite prísť ešte do konca roka :)

Recenzováno: 6. srpna 2020

Velmi chutné sushi. Příjemná obsluha a příjemné ceny vřele doporučuji. Sushi je správně zpracované a velmi nápadité.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 499michalp.
Lukrecka, Vlastník v zařízení KONOHA sushi bar & delivery, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. září 2020

Ďakujeme za recenziu, sme veľmi radi,že ste bol spokojný. Budeme sa tešiť na ďalšiu návštevu :)

Recenzováno: 5. prosince 2019

Vysoký standard; jídlo výborné, obsluha hbitá a šikovná, prostředí příjemné. Wasabi jak se patří, žádný vyčichlý kus nějaké zelené hmoty ani super žíravé chemikálie, ryby čerstvé.

Poděkujte uživateli 209anton_nb.
LukreciaKONOHA, Vlastník v zařízení KONOHA sushi bar & delivery, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. prosince 2019

Ďakujeme za recenziu. Sme radi, že je cítiť kvalitu nie len v jedle, ale aj v obsluhe.
Lukrécia
KONOHA sushi

Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemná atmosféra a obsluha a nápadité sushi. Zajímavá je nabídka sushi dle sezóny. Určitě zajdeme znovu.

Poděkujte uživateli carott22.
LukreciaKONOHA, Vlastník v zařízení KONOHA sushi bar & delivery, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. prosince 2019

Ďakujeme za recenziu, sme radi, že sa u nás cítite príjemne. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
Lukrécia
KONOHA sushi

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KONOHA sushi bar & delivery, si také prohlíželi

Už jste navštívili KONOHA sushi bar & delivery? Sdílejte své zkušenosti!