Tripadvisor

KONFIT restaurant & wine
Č. 15 z 1 149 Restaurace v Brně
Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Romantický
Popis: We believe in enjoyments which are brought by quality and honest meals. We look back to the culinary traditions of our ancestors and we work with them respectfully even in modern days. We bring unique experience in every bite you taste, and in every second you spend at our place. We are the KONFIT restaurant.
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Velice oblíbená restaurace.
S jídlem vždy překvapí at si date i to co normalne nejíte.
Příjemné prostředí hlavně v letních měsících kdy funguje zahrádka.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli WeldProfi - Leo... K.

Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Novorocni obed 2020,rezervace bez problemu a vstricna-meli jsme sebou 5-ti mesicni miminko. Pekne sestavene menu,vsechny 3 hlavni chody k vyberu se opravdu povedly. Obsluha ne uplne na 100%,v podniku teto urovne by clovek preci jen ocekaval naprostou ptofesionalitu.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Kroulak.
Recenzováno: 9. května 2019

Bývalé Rialto s jiným sortimentem, to je restaurace Konfit. Zaměření na ryze česká jídla, dobré zpracování, servis pokulhává. Restauraci jsme navštívili na podzim, kdy se nám obsluha věnovala, aniž by byla dotěrná. Koncem roku při druhé návštěvě jsme seděli v přeplněné místnosti, kde i přesto se přinášeli židle pro další hosty, kteří přicházeli. Ve velmi hlučném prostoru s málo místem u stolu nám nebylo nabídnuto nic k pití, museli jsme si sami říct - překvapení na restauraci této úrovně. Studené talíře a jejich okraje s otisky prstů, dlouhé čekání a vlažné jídlo ... Patrně to byla naše poslední návštěva.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Dana K.
Recenzováno: 25. března 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde s přáteli na oběd..vyzkoušeli jsme snad úplně vše.. vše nám velmi chutnalo.. předkrmy: kralici pastik, jelení klobasa, zavináč ze pstruha.. k tomu výborně domácí pečivo a tyčinky.. hlavní chod : ohanka a lopatka excelentní, tresky s hraskovym pyre výborná jen květák trošku tvrdší, salát nocoise s tunakem hodnotíme velmi kladně, mirne zklamáni z rizku z kachny (ty byli nedochucene včetně bram.salatu)..dezerty všechny velmi chutné ale u nás vyhrál roztekly cokoladovy dortik a hned v těsném závěsu jsou povidlove tašky.. obsluha velmi příjemná a vsimava.. jedine mínus dáváme za dlouhou čekací dobu na hlavní chod.. po předkrmu jsme čekali něco přes hodinu.. pokud budem opět v brně určitě opět navštívíme..

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli EMarie2013.
Recenzováno: 13. března 2019 prostřednictvím mobilu

Neočekával jsem od toho příliš, jen předraženou restauraci a malé porce.
Zmýlil jsem se.
Neuvěřitelně skvělé jídlo, ceny jsou vyšší, ale za takovou kvalitu stojí.
Porce jsou středně veliké, ale najíte se z nich.

Datum návštěvy: březen 2019
2  Poděkujte uživateli Kosumos.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KONFIT restaurant & wine, si také prohlíželi

Už jste navštívili KONFIT restaurant & wine? Sdílejte své zkušenosti!