“The best burger And pizza :-)”

Amici Pizza & Burgers
Č. 4 z 1 147 Restaurace v Brně
Recenzováno: před 1 týdnem

Těžko se hledá restaurace kde jsou lepší burgery a pizza než v Amici.
Burger lvl 10 je asi nejlepší který jsem kdy měl a ta omáčka je brutální Pizza je skvělá a ty náplně do okraje a hlavně výběr parádní.
Velké + za pohodový objednávací web systém.

Poděkujte uživateli lukask902019.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Lukáši, děkujeme Vám za plný počet! Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

Amici je pro mě srdcovka. Pizza zatim nejlepší, kterou jsem kdy jedla, obsluha vždycky super, dovoz rychlý a i řidiči jsou vždy ochotni. Doporucuji

Poděkujte uživateli Kamila S.

Kamilo, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojená :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

Jejich red slice burger opravdu neměl žádnou chybu...a to jsem v jídle dosti kritická :D Pizza je také moc dobrá

Poděkujte uživateli DeMartanio.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že Vám u nás chutnalo a budeme se těšit příště :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

Nejdříve jsme si objednali pizzu, v patek vecer ji privezli za 40min. Lepsi pizzu jsme nikdy nejedli. Uplne neco jineho nez dela kazdy. Pak jsme se rozhodli zkusit i burgr a dovoz do hodiny. A to same. Vyborny. Brzo radi zopakujeme

Poděkujte uživateli sona b.

Soňo, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že Vám u nás chutnalo, a že jste byli s našimi službami spokojeni :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

Mám trochu rozporuplné pocity, jelikož šlo o moji první objednávku a Amici znám z Burgerfestů. Na úvod nutno podotknout, že bydlím od Amici cca 900 m vzdušnou čarou (3 minuty autem). Po dokončení objednávky mi přišlo oznámení, že do hodiny mi jídlo dovezou. Když se po uplynutí hodiny nic nedělo, psal jsem na chat, na který bohužel ale nikdo nereagoval. Řidič mi volal zhruba čtvrt hodiny na to, že objednávku veze. Při předávce se ovšem ukázalo, že veze asi jen třetinu objednaného jídla. Vše, co dovezl, sbalil zpět a odjel pryč, že se za pět minut vrátí. Vrátil se za 10, ale kdo by to měřil. Dovezl již celou objednávku. Bohužel pizza byla naprosto studená a tím pádem chuťově nic moc, burger byl chuťově vynikající, ale velice vlažný a hranolky byly taktéž velmi vlažné, ale chuťově dobré a i trochu křupavé.
Řidič byl slušný, za zmatek se opakovaně omluvil.

Poděkujte uživateli Erwolf.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Omlouváme se za komplikace při předání objednávky. Jednalo se o pochybení kurýra, který si důkladně nezkontroloval znění objednávky. Rozhodně se více zaměříme na to, aby se objednávky vozily "vcelku" a obdobná situace se již neopakovala :-) Hezký den, Veronika z Amici

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Amici Pizza & Burgers, si také prohlíželi

Už jste navštívili Amici Pizza & Burgers? Sdílejte své zkušenosti!