“M”

Amici Pizza & Burgers
Č. 4 z 1 147 Restaurace v Brně
Recenzováno: před 1 týdnem

Velice doporučuji, dobrá pizza a rychle doručení... Prostě dokonalé, více písmen není ani potřeba :)

Poděkujte uživateli Tomáš T.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Tomáši, děkujeme Vám za hodnocení :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

Těžko se hledá restaurace kde jsou lepší burgery a pizza než v Amici.
Burger lvl 10 je asi nejlepší který jsem kdy měl a ta omáčka je brutální Pizza je skvělá a ty náplně do okraje a hlavně výběr parádní.
Velké + za pohodový objednávací web systém.

Poděkujte uživateli lukask902019.

Lukáši, děkujeme Vám za plný počet! Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

Amici je pro mě srdcovka. Pizza zatim nejlepší, kterou jsem kdy jedla, obsluha vždycky super, dovoz rychlý a i řidiči jsou vždy ochotni. Doporucuji

Poděkujte uživateli Kamila S.

Kamilo, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojená :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

Jejich red slice burger opravdu neměl žádnou chybu...a to jsem v jídle dosti kritická :D Pizza je také moc dobrá

Poděkujte uživateli DeMartanio.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že Vám u nás chutnalo a budeme se těšit příště :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

Nejdříve jsme si objednali pizzu, v patek vecer ji privezli za 40min. Lepsi pizzu jsme nikdy nejedli. Uplne neco jineho nez dela kazdy. Pak jsme se rozhodli zkusit i burgr a dovoz do hodiny. A to same. Vyborny. Brzo radi zopakujeme

Poděkujte uživateli sona b.

Soňo, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že Vám u nás chutnalo, a že jste byli s našimi službami spokojeni :-) Veronika z Amici

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Amici Pizza & Burgers, si také prohlíželi

Už jste navštívili Amici Pizza & Burgers? Sdílejte své zkušenosti!