“Nejlepší pizza v Brně.”

Amici Pizza & Burgers
Č. 4 z 1 173 Restaurace v Brně
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Nejspíše nejlepší pizza v Brně. Naprosto obrovská možnost si upravit pizzu dle svého. Rychlá doprava!

Poděkujte uživateli Jiri-pari.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 5 dny

Jiří, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

super kombinace chutí ! neznám lepší burger v Brně ! Jasná volba, bohužel na kvalitu se musí někdy u čekat 2hod při doručení domů.

Poděkujte uživateli endruuuH.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že Vám u nás tak chutná! :-) Co se týká rozvozu - snažíme se objednávky doručit co nejdříve, bohužel občas zasáhnou faktory, které neovlivníme a dodání trvá déle než obvykle. Můžete však využít možnost dodání na určitý čas. Jistě Vás tato služba nadchne :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

Ochutnal jsem většinu jídel z nabídky a můžu jen doporučit komukoliv, kdo má rád dobré a chutné jídlo

Poděkujte uživateli Skymakerr.

Zdravím, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že Vám u nás chutná :-) Veronika z Amici

Recenzováno: před 1 týdnem

Objednal jsem si šunka&žampiony, pizza dorazila hodinu a něco poté. Byla vlažná, ale stále dobrá. I když si obědnám pizzu v podvečer, tak očekávám, že dorazí dříve, než (přinejlepším) za hodinu.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Drasijepan.

Zdravím, děkujeme za hodnocení. Snažíme se objednávky doručovat co nejdříve je to možné, ovšem někdy zasáhnou faktory, kterým nedokážeme zabránit a bohužel dodání objednávek trvá déle. Můžete zkusit využít objednání na určitý čas, jistě Vás tato služba nadchne :-) Hezký den, Veronika z Amici

Pizza chuťově opravdu dobrá, bohužel čekací doba na 1 pizzu ve čtvrtek večer 100 min a to není poprvé, co jsme tak dlouho čekali.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Sára B.
Veronika T, Guest Relations Manager v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Sáro, děkujeme za zpětnou vazbu. Hezký den, Veronika z Amici

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Amici Pizza & Burgers, si také prohlíželi

Už jste navštívili Amici Pizza & Burgers? Sdílejte své zkušenosti!