“Pizza ”

Amici Pizza & Burgers
Č. 2 z 1 127 Restaurace v Brně
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Velice příjemná pizza přímo do domu, velký výběr pizza super
1 hvězdičku jsem ubral jelikož byl problém s kuponama které jsem si koupili a poté jsme nemohli uplatnit více najednou ale jen malicky detail jinak pizza byla horká což je fajn

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli radecek99.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. ledna 2020

Radku, děkujeme za hodnocení. Omlouváme se za komplikace při předání skrz poukazy, nicméně i v obchodních podmínkách máme uvedeno, že lze použít maximálně tři kusy. Jsme však rádi, že na chuť to nemělo vliv a budeme se těšit opět příště :-) Veronika z Amici

Recenzováno: 1. ledna 2020

Burgery jsou luxusní, pizzu jsem ještě nezkoušel, chválím rychlý rozvoz, celkově určitě doporučuji návštěvu :)

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli miroslavm2020.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

Miroslave, děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojen a budeme se těšit opět příště :-) Veronika z Amici

Recenzováno: 1. ledna 2020

Shrnu to rychle. Zatím nejlepší pizza a burger v Brně co jsem ochutnal. Domácí hranolky vynikající a omáčky taktéž. Super cena a rychlé dodání. Odjinud už asi objednávat nebudeme.

Poděkujte uživateli Candatos.

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojen a budeme se těšit opět příště :-) Veronika z Amici

Recenzováno: 30. prosince 2019

Rychlé dodání a skvělá chuť burgerů je to co Jihlava potřebovala, už se těším až vyzkouším některou z pizz.

Poděkujte uživateli jakubmX3377AG.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. prosince 2019

Jakube, děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že Vám u nás chutná a budeme se těšit opět příště :-) Veronika z Amici

Recenzováno: 27. prosince 2019

Pizzu jsme si nechali dovézt, byl to dárek pro kolegyni k narozeninám. Jako vzdy byla úžasna,chutna,čerstva,moc jsme si pochutnali!vřele všem doporučuji!☺

Poděkujte uživateli 211haninka_.
Veronika J, Manažer komunikace v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. prosince 2019

Děkujeme :) jsme moc rádi, že Vám chutnalo :). Těšíme se na další objednávku!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Amici Pizza & Burgers, si také prohlíželi

Už jste navštívili Amici Pizza & Burgers? Sdílejte své zkušenosti!