Tripadvisor

“Pizza na rozvoz”

Amici Pizza & Burgers
Č. 3 z 1 149 Restaurace v Brně

Už poněkolikáté jsem jsi objednal pizzu a pokaždé byla super. Křupavé těsto, ingrediencí akorát, ani suchá ani mastná. Rychlost dodání bych řekl, že přímo úměrná aktuální dopravní situaci v Brně. Co se týče pizze jsou pro mě Amici v Brně číslo jedna.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Lister156.
-VeronikazAmici-, Marketing v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Jakube, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni a budeme se těšit opět příště :-) Veronika z Amici

Měl jsem bacon burger a manželka s dcerou pizzu Margheritu. Dovoz jsme měli objednaný dopředu na konkrétní čas, ten byl dodržen za to palec nahoru. Z přepravního boxu se po otevření linula pára, takže byl předpoklad, že jídlo bude snad ještě horké. Realita byla taková, že teplota pizzy ušla, burger byl již vlažný, hranolky teplé. Jídlo jako takové hodnotím kladně. Burger byl lahodný, maso dobře proprečené, hranolky také chutné. Pizza je z velmi povedeného těsta, ale mozzarela byla již lehce "žvýkací" - přisuzuji nižší teplotě. Osobně se těším na další nákup velmi dobrého jídla, ale asi si zařídím vlastní dovoz, abych měl jídlo opravdu co nejvíc teplé - to byla jediná vada na kráse. Díky.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli 28ji_b.

Jiří, ještě jednou děkujeme za hodnocení. Jsme rádi za zákazníky, jako jste Vy! :-) Veronika z Amici

Pro mne zatím nejlepší pizza v Brně. Půl roku si už říkám, že musím ochutnat další Amici pizzi, ale totálně jsem zamrzl na božské Tripple cheese hawai. A mimoto velmi oceňují i způsob sledování stavu vyřízení objednávky, moc pěkně vyřešeno.

Poděkujte uživateli milo_g356.

Miloši, děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojeni :-) Veronika z Amici

Prostředí super, obsluha příjemná, možná by mohlo být trochu tepleji, ale na základě mnoha kladných recenzí jsme byli natěšení, a tak JSME SI OBJEDNALI (27.1.) UMAMI BURGER a LEVEL 10 BURGER, oba údajně vítězové Burger Street Festivalu. Způsob servírování zajímavý, nicméně vysoce nepraktický. Bulka prezentovaná jako domácí nebyla špatná, ale nebyla opečená, což si myslím, že je základní chyba - bulka se pak snadno vlivem náplně a vydatné dávky omáčky začne rozmáčet... MASO uvnitř bulky byl však z našeho pohledu největší průšvih - nebylo poznat, jestli je to opravdu hovězí, nevýrazná chuť, zkrátka to chutnalo jako hodně špatná vepřová sekaná včetně konzistence. Výrazná omáčka se patrně snažila dohnat nepřítomnou chuť masa.
Nepříjemná chuť jídla se nám po cestě domů začala vracet, ke krkání se přidala ještě bolest břicha a to nám vydrželo až do pozdních večerních hodin.
Takže abych to shrnul, po své zkušenosti opravdu nerozumím tomu, jak taková restaurace může mít hodnocení 4,5 a jak je vůbec možné, že za necelých 200 Kč (což v případě burgeru není málo) člověk dostane takto nedobrý a k tomu ještě zdraví ohrožující produkt (???)

Poděkujte uživateli 356kf.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Dobrý den, je nám líto, že jste s objednávkou nebyli spokojeni, nicméně za kvalitou jídla si stojíme.
Každý den totiž probíhá kontrola veškerých surovin a nezaznamenali jsme podobnou zpětnou vazbu od dalších zákazníků, kterým by nebylo dobře po požití našich produktů.
Co se týká samotného jídla - pokud nebyla bulka pořádně opečená, je nám to líto. Zpravidla ji totiž opékáme. Maso je opravdu jemně namleto, nicméně jsme se pro tuto konzistenci rozhodli po důkladném veřejném průzkumu, kde jsme zjistili, že zákazníci více preferují jemněji umleté maso a veškeré informace o surovinách jsou pravdivé - nedovolili bychom si klamat zákazníka.
Příště můžete zkusit pizzy, pokud Vás burgery nezaujaly. Věříme, že budete spokojenější :-) Hezký den, Veronika z Amici

Jídlo jsem objednala a bylo výborné, doručené za chvilku a ještě krásně teplé :) Všichni jsme byli velmi spokojení :)

Poděkujte uživateli Lorein20.

Zdravím, děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byli s námi spokojeni a budeme se těšit opět příště :-) Veronika z Amici

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Amici Pizza & Burgers, si také prohlíželi

Už jste navštívili Amici Pizza & Burgers? Sdílejte své zkušenosti!