“Luxusní pizza”

Amici Pizza & Burgers
Č. 3 z 1 132 Restaurace v Brně
Recenzováno: před 4 dny

Výborná zkušenost, vždy úžasná pizza s rychlým dovozem, příjemným řidičem a ta zmrzlina přímo excelentní zážitek.

Poděkujte uživateli R4048RZluciem.

Recenzováno: před 1 týdnem

Měl jsem možnost ochutnat už hodně pizz, ale tady mají opravdu nejlepší pizzu v celém Brně. Můj favorit je Pablo Escobar :)

Poděkujte uživateli 803zden_kc.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Bistro jsme navštívili v pátek večer a nebyl problém dostat stolek. Měli jsme pizzu, která byla chuťově opravdu výborná. Jen slečna z obsluhy vypadala, že jí práce moc nebaví. Ale tento podnik doporučuji navštívit.

Poděkujte uživateli LukasKorbelik.
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Naposledy jsem si objednala Level 10 COMBO jenom pro sebe (protože se neumím ovládat a neumím se rozhodnout, jestli pizza nebo burger) a nic lepšího jsem nemohla zvolit Jo a k tomu Umami omáčku, která je naprosto božská. Takže příště si musím dát Umami pizzu nebo Umami burger. TOP!

Poděkujte uživateli 569martinaj.
-VeronikazAmici-, Marketing v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Dobrý den Martino, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Moc rádi slyšíme, že již máte své oblíbené jídlo (které si dokážete vychutnat i sama ) :-) Také nás těší, že Vás naše novinka v podobě comba opravdu baví a hlavně chutná ! Julie z Amici

Bistro se skládá ze dvou částí. První "barovou" a další k posezení. Doporučuji jak burger, tak pizzu. Chuť je dobrá, určitě stojí na návštěvu a to né první.

Poděkujte uživateli I6638XHleo_s.
-VeronikazAmici-, Marketing v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Dobrý den Leoši, především Vám děkujeme za názor. Této recenze si opravdu ceníme. Také nás nesmírně těší, že by jste nás doporučil a jste našim pravidelným zákazníkem. Rozhodně budeme dělat vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále a pochutnal jste si v příjemném prostředí :-) Julie z Amici

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Amici Pizza & Burgers, si také prohlíželi

Už jste navštívili Amici Pizza & Burgers? Sdílejte své zkušenosti!