“Pan”

Amici Pizza & Burgers
Č. 3 z 1 154 Restaurace v Brně
Recenzováno: 8. října 2020

Opravdu skvělé burgery i pizza , ovšem hranolky, tak ty jsou opravdu Top. Za mě by to chtěla možná rozšířit nabídku omáček , ale i se současnou si člověk , který si neobjednává jídlo z amici denně vystačí . RD

Poděkujte uživateli 747radekd.
-VeronikazAmici-, Marketing v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. října 2020

Dobrý den, děkujeme za Váš názor a zpětnou vazbu která nám pomáhá vylepšovat naše služby a také jídla. Opravdu jsme poctěni, že Vám naše jídlo chutná ☺️Také nás těší Váš podnět ke zlepšení. Rozhodně Váš nápad předáme kompetentní osobě k projednání. Doufáme, že si i příště stejně pochutnáte a těšíme se na Vaše objednávky

Recenzováno: 8. října 2020

Rychlá donáška, pizza výborná, milý a ochotný řidič. Co víc si člověk může přát. Za mě nejlepší pizza a burgery v Brně. Jenom doporučuji.

Poděkujte uživateli mpavlicek13.
-VeronikazAmici-, Marketing v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. října 2020

Dobrý den , opravdu velmi nás potěšila tato zpětná vazba. Kolegové na pobočce udělají zas vše pro to, aby jste byl spokojený i příště :-) Neváhejte a doporučujte nás dále Julie z Amici

Recenzováno: 29. září 2020

Nejlepší pizza v Brně kterou jsem kdy ochutnal.Skvělé těsto a okraje naplněné sýrem.Prostě bomba za super cenu.

Poděkujte uživateli 377ond_eja.
-VeronikazAmici-, Marketing v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2020

Ondřeji! Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Opravdu nás moc těší, že se Vám líbí a využíváte naši ingredienci navíc-plněné okraje. Pevně doufáme, že si i příště pochutnáte a vše bude naprosto v pořádku :-)
Julie z Amici

Recenzováno: 25. září 2020

Dáváme si vždy s radostí a chutí. Nejlepší rostlinné maso co jsme kdy v burgeru měli. Vždy když si chceme dát ten nejlepší burger Amici nám ho vždy dovezou!!

Poděkujte uživateli RehisM.
-VeronikazAmici-, Marketing v zařízení Amici Pizza & Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. září 2020

Martine, vážíme si Vaši zpětné vazby.
Také nás těší, že si vždy pochutnáte na našem jídle a pevně doufáme, že tomu tak bude i příště

Recenzováno: 24. září 2020

Za mě nejlepší podnik v kategorii pizza/burgery v Brně. Burgery moc hodnotit nemůžu, protože maso skoro nejím. Měl jsem jen jejich vegetariánský burger, který je moc dobrý, ale z celé nabídky burgerů nejdražší.
Pizza je výborná, o malinko dražší než konkurence, ale se super akcí Margharita zdarma je naopak cenově velmi výhodná :) Těsto mi také připadá trochu jiné než u konkurence, ale nevím přesně, jak ho popsat. Asi takové méně vysušené :)
Jídlo mají obvykle připraveno včas a obsluha je příjemná.
Navíc se u nich dá platit v Bitcoinech, čímž přispívají k rozšířování povědomí o něm mezi běžnou populací. A to mě těší :)

Poděkujte uživateli KopeckyTomas.

Tomáši, děkujeme za Vaši obsáhlou zpětnou vazbu a recenzi, která nám zajisté pomůže zkvalitňovat naše služby a i přípravu či servírování některých jídel. Opravdu nás těší, že si i Vy můžete pochutnat na naší vegetariánské verzi burgeru. Cenové je samozřejmě dražší, jelikož se jedná o velmi kvalitní náhražku masa. My doufáme, že Vás tato skutečnost neodradí a i příště si pochutnáte :-) Také se snažíme nabízet akce a různé soutěže, kde si můžete vybrat jídlo zdarma či ho dokonce vyhrát
Také je nám ctí, že Vám i tato nabízená platba vyhovuje a rozhodně se budeme těšit na Vaše další objednávky ❤
Julie z Amici

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Amici Pizza & Burgers, si také prohlíželi

Už jste navštívili Amici Pizza & Burgers? Sdílejte své zkušenosti!