Recenzováno: 1. října 2017

Hotel je velmi útulný,působí jako malý komplex- není zde restaurace ,ale místnost pro odpolední kávu ano. Podávají se snídaně,ale bohužel není možnosti na pokoj. V hotelu najdete i Wellness,které jsme nevyužili. Je na velmi dostupném místě ,kousek od centra Brna a parku Lůžanky. Doporučuji.

• Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Nikolakarolina.
Recenzováno: 7. června 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel nemá parkoviště, v okolí téměř nemožné zaparkovat !Pokoj v podkroví,
kde celou noc velmi hlasitě hučela vzduchotechnika,takže se nedalo spát! Tento hotel rozhodně neodpovídá kvalitě čtyřhvězdičkového hotelu, nedoporučuji .

Datum pobytu: červen 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli RencaH.
Recenzováno: 25. února 2016

S manželkou jsme byli velice spokojení. Hezký a útulný hotel.
Mladý a příjemný personál se nám věnoval po celou dobu našeho pobytu.
Každé ráno byla přichystána bohatá snídaně. Nemáme co vytknout, můžeme jen doporučit.

• Datum pobytu: únor 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Plejsar L.
Recenzováno: 12. února 2016

Neopakovatelná atmosféra hotelu, bohatá, zdravá snídaně a opravdu milý personál. Pokoje jsou krásné čisté a velmi příjemné. Hotel je na ideálním místě, kamkoliv v Brně potřebuji, mám to blízko. Velice ráda se zde vracím a vždy budu.

• Datum pobytu: březen 2015, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Andrea K.
Recenzováno: 4. února 2016

Hotel v blízkosti centra, blízko k Bobycentru, kde jsme měli večerní akci. Pokoj čistý, účelně a vkusně zařízený. Trochu hluk v pokoji, který byl směrován na hlavní ulici. Snídaně vynikající, čerstvé fresh džusy, na požádání i z červené řepy :-) . Spokojenost veliká

• Datum pobytu: leden 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli novotnypavla.