“Dražší, ale byl jsem spokojený”
Recenze Potrefena Husa

Potrefena Husa
Č. 28 z 1 147 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 10. prosince 2018

Tento řetězec zabírá obvykle ty nejlepší místa ve městech. Dobře dostupná, viditelná a rozsáhlá co se týká plochy. Najdete zde pití i jídla a to tak, že i ta absolutně základní. Bohužel i za obyčejné jídlo (řízek brambory) zaplatíte vysokou cenu právě díky pozicování a lokalitě ve které Husu obvykle najdete. Na posezení u pití to je dobrá volba. Akustika je skvělá.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli zeptejsefilipa.

Recenzováno: 6. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Povedene menu, uz leta v nem najdeme vzdy, co mame radi, vzdy jsme byli spokojeni s tim, co jsme dostali na talir.U nas vedou burgery,ale ani na dalsich zkousenych jidlech jsme nenasli chybicku.Pivo a dalsi napoje take bez problemu.Je dobre mit rezervaci.Prijemne prostredi, jen posledne jsme nemeli stesti na sympatickou, ale spise odmerenou obsluhu, proto hvezda dolu.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli M L.
Recenzováno: 16. září 2018

Už jen za tohle zjevení v nápojovém lístku si zaslouží návštěvu čojky. Je tohle opravdu normální, aby vám natočili vodu za 69 korun? To si ji radši dojdu natočit na záchod.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Jan V.
Recenzováno: 4. září 2018 prostřednictvím mobilu

Při navštěvě Brna a krásného středu města se nám do cesty postavila Potrefená Husa..
Posezeni na terase přijemné a obsluha taktéž - usměvavá servirka , dobře poradila,stále usměv na rtu, při jidle se zeptala zda je vše v pořadku. Skvělé.
Jidlo ok steak dobře připraven se
sladkým bramborem dobrá variace .
US Burger dobŕy jen mi vadila ta horčice v něm dijonská kazila chut. Jinak dobré
Doporučuji

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli marekf879.
Recenzováno: 7. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Dříve jsme sem rádi zašli na salát, ale poslední návštěva byla zklamáním. Průměrné jídlo a podprůměrné pivo za nadprůměrné ceny.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Bobo U.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Potrefena Husa, si také prohlíželi

Už jste navštívili Potrefena Husa? Sdílejte své zkušenosti!