“Opakovaná návštěva na jistotu”
Recenze Potrefena Husa

Potrefena Husa
Č. 28 z 1 147 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 16. května 2019 prostřednictvím mobilu

Pěkná velká restaurace v cemtru Brna, velmi příjemné moderní prostředí, ochotná obsluha - dibré jídlo jsou charakteristické pro tento podnik. Navšrívili jsme v dubnu 2019 2x, sledovali okny provoz na ulici a užívali si výběru dobrylch vín, někteří dobře ošetřeného piva a k tomu velmi dobré večeře. Kuchyně patří v Brně k lepším, rádi se budeme vracet.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Daniel B.

Recenzováno: 19. ledna 2019

Do restaurace jsem s kamarádkou šla na večeři oslavit své 18.narozeniny. Hned při vchodu nás uvítal příjemný číšník, optal se nás, jestli máme rezervaci. Rezervaci jsme neměly, protože nám nešla na webu vytvořit. Ukázal nám, kde jsou volné místa nahoře a nebo jsme dostaly na výběr, že můžeme jít dolů, kde nejsou rezervace, Našly jsme si místo, kde byly k sezení příjemné židle (něco jako křesla) s hezkým výhledem do ulice. K obsluze jsme měly jednu moc příjemnou paní, která se o nás starala po celý večer od 18h do cca půl 1 :-) vždy se přišla cca po půl hodině zeptat, jestli něco ještě nepotřebujeme, zda je vše v pořádku, dolévala nám vínko :-) K večeři jsme měly dýňové rizoto, které bylo výborné!! Skvěle vypadalo na talíři a ještě lépe chutnalo, v kombinaci s kozím sýrem pecka!! Bylo i dost syté :-) víno jsme zvolily polosladké růžové z Francie a to bylo vynikající!! Určitě jsem zde nebyla naposled!!

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Nela P.
Recenzováno: 14. ledna 2019

Skvěle připravený steak, čerstvá zelenina, dobrá obsluha.
Jedním slovem - naprostá spokojenost.
Všude čisto

Datum návštěvy: duben 2018
1  Poděkujte uživateli italiana522.
Recenzováno: 31. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Vstřícný personál a velmi pohodové posezení. Naprostá spokojenost a určitě mohou vřele s klidem doporučit všem kdo si chce jen tak posedět nebo i něco dobrého zakousnout.

Datum návštěvy: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli Marta M.
Recenzováno: 20. prosince 2018

Nelze nic vytknout obsluze nebo kuchaři, ale ceny jsou přece jen mírně nad již tak vysokým průměrem v centru Brna. Bohužel člověk musí připočítat i peníze za prací prášek, protože "díky" špatně nastavené ventilaci je v restauraci štiplavá atmosféra a oblečení pak smrdí jako po návratu z hospody čtvrté cenové skupiny. Za ty nadstandardní prachy od hostů by fakt mohli pustit ventilátory silněji, na tu elektřinu jim to snad vydělá, ne???

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Jiri K.
Odemknutí recenzí cestovatelů
Přečtěte si další recenze cestovatelů, kteří navštívili destinaci Potrefena Husa.
Připojit se pomocí: FacebookGoogle

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Potrefena Husa, si také prohlíželi

Už jste navštívili Potrefena Husa? Sdílejte své zkušenosti!