Tripadvisor

Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 4. listopadu 2019

Husa je taková jistota.
Obsluha je mila a celkem rychla.
Staropramen je sice strašný pivo,ale mají Hoegarden (i když za šílený peníze) a ten nikdy nezklame.
Jídlo je také dobré.
Interiér je příjemný..
Je to takový Brněnský nadprůměr který nezklame a mě osobně ani nenadchne...
Ale jistě stojí za navštěvu :)

Poděkujte uživateli RunningWolfcz.

Recenzováno: 3. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsme byl poprvé. Stůl jsme měli objednán a od začátku návštěvy bylo cítit zájem personálu o hosta. Čekací doba na jídlo v normě. I s chutí a kvalitou jídla jsme byli spokojeni. Parkování je možné v parkovacím domě, pět minut od restaurace. Jediná věc, co mě vadilo, že se nedá v zimních měsících odložit kabáty na věšáky. Jinak mohu doporučit.

Poděkujte uživateli krivak2222.
Recenzováno: 4. září 2019

Vše OK, obsluha milá, jídlo profesionálně připravené a i když nás tam bylo 12, nečekali jsme ani moc dlouho.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 833richardz.
Recenzováno: 21. srpna 2019

Výborný podnik, který drží kvalitu. Rychlý a ochotný personál. Velice chutná, svěží kuchyně. Servis a ošetření piva je prvotřídní.

Poděkujte uživateli Karolína P.
Recenzováno: 16. května 2019 prostřednictvím mobilu

Pěkná velká restaurace v cemtru Brna, velmi příjemné moderní prostředí, ochotná obsluha - dibré jídlo jsou charakteristické pro tento podnik. Navšrívili jsme v dubnu 2019 2x, sledovali okny provoz na ulici a užívali si výběru dobrylch vín, někteří dobře ošetřeného piva a k tomu velmi dobré večeře. Kuchyně patří v Brně k lepším, rádi se budeme vracet.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Daniel B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Potrefena Husa, si také prohlíželi

Už jste navštívili Potrefena Husa? Sdílejte své zkušenosti!