“Dobré jídlo, ale delší čekání ”

Restaurace Špalíček
Č. 48 z 1 051 Restaurace v Brně
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 25. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Obsluze trvalo poměrně dlouho než si nás všimla a začala obsluhovat. Prostředí restaurace také není zrovna ideální - stojí v kopci a báli jsme se, že se něco skutálí ze stolu. Jinak jídlo bylo dobré a nemohli jsme si stěžovat.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli eliskaratib.

Recenzováno: 22. května 2018 prostřednictvím mobilu

Restaurace mě mile překvapila a to cenou obědového menu. Luxusní cena, natož že sidlí v centru. Personál rychlý a výběr menu opravdu velký. Za mě na pohodu :-)

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Danny012455.
Recenzováno: 7. listopadu 2017

Velké množství nabídek pro dietní stravování , mnoho zdravých jídel a super obsluha, pohodlné sezení a klidné prostředí

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Vera_Moravanska.
Recenzováno: 27. srpna 2017

Nad Zelným trhem lze vstoupit do několika restaurací. Špalíček nabízí dobrý výběr české kuchyně a české pivo.

Datum návštěvy: duben 2017
1  Poděkujte uživateli NorthStar517015.
Recenzováno: 12. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Řízek z fritezy a salát jak kupovaný v lahůdkách. Interiér restaurace je stylový a celkově restaurace vypadá dobře. Obsluha nebyla moc vstřícná.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli vit_basta.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Špalíček, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Špalíček? Sdílejte své zkušenosti!