“Příjemná restaurace v centru”
Recenze Pegas

Pegas
Č. 13 z 1 147 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 9. února 2019

Restaurace se nachází kousek od centra, takže hlavně ve špičce bude hojně navštěvovaná a to hlavně cizinci. Zrovna když jsme odcházeli šla jich tam velká skupinka.
Ceny na centrum asi normální, osobně restaurace v centrech moc nevyhledávám tady hotovky kolem 200 Kč , zbytek už si dost připlatíte ...
Je to spíš klasická česká kuchyně - guláš, svíčková, kachna což je fajn a nevaří vůbec špatně. Lákadlo může být i vlastní pivo.

Interiér už mi přijde spíše starší, ale útulný, ale takové stoly i židle už bych asi vyměnil....

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Pavel L.

Recenzováno: 9. února 2019

Restaurace ve středu města, bohužel bez parkoviště. Při vchodu prostor pro kuřáky, včetně stolů "na stojáka". Jídlo dobré, česká kuchyně. Obsluha rychlá a vstřícná. Ceny nejsou vysoké. Restaurace je oblíbená u cizinců, žijících v Brně, ale i zájezdů z Rakouska. To je pak delší čekací doba na vše ...

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Dana K.
Recenzováno: 13. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Doporučuji k návštěvě,pivo je skvělé,obsluha rovněž,jídlo mají taky dobré,cena odpovídá výkonu restarurace

Poděkujte uživateli 649romans.
Recenzováno: 31. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Navštívil jsem pivnici s přáteli. Restaurace je ve středu města. Nevýhoda je nemožnost zaparkování v blízkém okolí. Obsluha rychlá a v pohodě. Pivo pšeničné z místního pivovaru. Jídlo Česká klasika. Čekací doba na jídlo do 20 minut. Restaurace je dost navštěvovaná cizinci. Příjemné prostředí. Mohu doporučit.

Poděkujte uživateli krivak2222.
Recenzováno: 20. prosince 2018

Jde o restauraci s malým pivovarem. Dobré pivo, dobré jídlo, přiměřené ceny, vynikající obsluha. Velmi milé překvapení v centru Brna. Osobně mě mile překvapil ovesný stout z vlastní produkce.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Jiri K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pegas, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pegas? Sdílejte své zkušenosti!