Tripadvisor

Č. 14 z 1 149 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 27. prosince 2019

Zase jsem zapomněl rezervovat a pak stál a dlouho čekal na místo. Ale jídlo bylo výborné. Na závěr zase čekání na platbu. Prostě mají plno....

Poděkujte uživateli MarekZapletal.

Recenzováno: 15. prosince 2019

Do tohoto podniku minimálně jednou za rok zajdeme s nějakou přestávkou už asi 8 let. (nejsme místní). Musím konstatovat, že úroveň jídla, servisu i piva drží. Zažili jsme podnik několikrát poloprázdný (došli jsme schválně v hluché hodiny), ale zažili jsme šrumec plné hospody, která je opravdu hodně velká. V tomto případě se opravdu chvíli čeká (ale spíš na pivo, než na jídlo). Ale obsluha kmitá a ano, občas člověk opravdu narazí na někoho, kdo má "blbec" den. Ale suma sumárum, obsluha je na 4* z 5. Klasické české hospodské jídla jsou vynikající. A za rozumnou cenu v centru Brna. Pivo je to trošku osobité, je možné, že třeba někomu nebude chutnat. Ale bývá na výběr asi ze 4, 5 piv, tak snad si každý najde něco pitelného. :-)

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Edith_L69002.
Recenzováno: 4. listopadu 2019

Já sem chodím již dlouho, ale je fakt, že kvuli hodně zvednutým cenám za poslední léta - už jen párkrát za rok.
Nicméně, Pegas má nejlepší pivo v Brně, to je prostě dobrota.
Co se týče jídla,tak jsou tam dobrá - žebra, guláš apod...
Ale také jídla vařena stylem 90.let.
Obsluha je většinou milá a rychlá.
Prostředí velmi příjemné...
Podnik stojí na 100% za navštívení.

Poděkujte uživateli RunningWolfcz.
Recenzováno: 27. října 2019

Výborná klasická česká kuchyně. Vaří si zde vlastní pivo, které je velmi dobré. Prostředí je velmi příjemné s atmosférou staré pivnice. Celá restaurace je navíc klimatizovaná, což je v těchto vedrech velice příjemné. Určitě jsem zde nebyl naposledy.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli GFilip3.
Recenzováno: 12. října 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi slušná a přitom plná restaurace, kde se čepuje příjemné pivo. Obsluha příjemná a docela rychlá. Jedna nevýhoda, v restauraci bylo příšerné vedro. Jinak jsme měli koleno, žebra a výborné

Poděkujte uživateli milanb537.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pegas, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pegas? Sdílejte své zkušenosti!