“Vždy perfektní”

Č. 25 z 1 147 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 23. června 2018

Vždy naprosto perfekní. Skvělá obsluha, prakticky nejlepší jídlo v Brně, hezké prostření. Ideální restaurace pro slavnostní příležitost.

Poděkujte uživateli 319ji_p.

Recenzováno: 22. května 2018 prostřednictvím mobilu

Nadherna resraurace s vybornou dostupnosti autem, bezplatné parkoviste, venkovni posezeni, nadherne prostředí, profesionální obsluha, uzasne jidlo !

Urcite doporucuji !

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli davidmW141EB.
Recenzováno: 11. dubna 2018

Skvělá profesionální obsluha, příjemná komorní atmosféra, jídlo bez jediné chyby a parkování v areálu restaurace. Ve všech ohledech předčilo očekávání (byl jsem v restauracích s lepším hodnocením a neodcházel jsem takhle spokojený). Všem vřele doporučuji, určitě se sem vrátíme.

PS: doporučuji tygří krevety s lanýžovým rizotem, byl jsem i v restauraci s 2 michelinskými hvězdami, ale toto jídlo byl gastronomický vrchol!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli msutjak.
Recenzováno: 25. února 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi dobre poskladana nabidka jidel,i s detmi se da vybrat uzasna kombinace,personal vstricny a ochotny.

Poděkujte uživateli Kroulak.
Recenzováno: 18. února 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemná velmi designova restaurace. Příjemný personál a výborná kuchyně.... určitě doporučuji navštívit.....

Datum návštěvy: únor 2018
1  Poděkujte uživateli kamils301.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Valoria, si také prohlíželi

Už jste navštívili Valoria? Sdílejte své zkušenosti!