“Top obsluha?!”

Č. 25 z 1 147 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 2. října 2018 prostřednictvím mobilu

Když se vás zeptá jestli na další druh vina chcete přinést nové skleničky?? Ne, pokud nám donesete plivatko. Neprofesionální, nic neví o vine ani o cenách. Jídlo nic moc jak v každé druhé normální prumerne restauraci. Za zmínku stojí v letních měsíci nastaveny vetrak co poušti vodu, takže ste cely ohození jen vstoupíte, vašemu make-upu to taky dobrou službu neudělá, navíc kameny pak klouzou tak se tam špatně balancuje. Je to na blbym místě, moc blízko k silnici. A hlavně ještě jednou ta obsluha fakt příšerné ženské co kolem profesionální gastronomie ani neprošly. Ale není se čemu divit, však za takový plat tam ani nic kvalitního nedostanou.

Datum návštěvy: srpen 2018
3  Poděkujte uživateli Veronika B.
Jana P, Manažer v zařízení Valoria, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. října 2018

Krásný dobrý den, Veroniko B.
Vždy se snažíme, aby k nám naši hosté chodili rádi, byli spokojeni a děláme pro to maximum. Máme profesionální tým lidí, kteří ví, co dělají a zda Vás obsluhuje servírka nebo číšník , myslím si, není důležité.
Máte pravdu, v létě jsme našim hostům zpříjemnili posezení na zahrádce větráky s mírným mlžení, což většina lidí ocenila.
Děkujeme Vám za názor, nicméně musím podotknout, že celá tato recenze mi příjde, mírně řečeno, zavádějící a hodně zvláštní, jestliže jako host řešíte výplaty zaměstnanců.
Přeji krásné dny.

Recenzováno: 23. června 2018

Vždy naprosto perfekní. Skvělá obsluha, prakticky nejlepší jídlo v Brně, hezké prostření. Ideální restaurace pro slavnostní příležitost.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli 319ji_p.
Recenzováno: 22. května 2018 prostřednictvím mobilu

Nadherna resraurace s vybornou dostupnosti autem, bezplatné parkoviste, venkovni posezeni, nadherne prostředí, profesionální obsluha, uzasne jidlo !

Urcite doporucuji !

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli davidmW141EB.
Recenzováno: 11. dubna 2018

Skvělá profesionální obsluha, příjemná komorní atmosféra, jídlo bez jediné chyby a parkování v areálu restaurace. Ve všech ohledech předčilo očekávání (byl jsem v restauracích s lepším hodnocením a neodcházel jsem takhle spokojený). Všem vřele doporučuji, určitě se sem vrátíme.

PS: doporučuji tygří krevety s lanýžovým rizotem, byl jsem i v restauraci s 2 michelinskými hvězdami, ale toto jídlo byl gastronomický vrchol!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli msutjak.
Recenzováno: 25. února 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi dobre poskladana nabidka jidel,i s detmi se da vybrat uzasna kombinace,personal vstricny a ochotny.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Kroulak.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Valoria, si také prohlíželi

Už jste navštívili Valoria? Sdílejte své zkušenosti!