“La boucheé”

Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: před 1 týdnem

Velice příjemná obsluha, byli jsme se najíst v dobr obeda tudiž jsme si dali menu a naprosto vyborne ❤️ Měla jsem burger s hovězím trhanym masem. Od 1-10 za me 9! Zachody jsou dole a díky tomu jsem zjistila,ze je dole bar s velmi prijemnym prostredim. Urcite jsem zde nebyla naposledy. Bohuzel jsem nestihla jidlo vyfotit,ale byla to slast i pro oko.

Poděkujte uživateli Verduna P.

Recenzováno: 17. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Gastronomie světové úrovně ve srovnání s Francii za přiměřené ceny. Nevšední zážitek všem milovníkům kvalitní gastronomie doporučuji.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli obiravsky.
Recenzováno: 3. března 2019 prostřednictvím mobilu

Do La bouchée jsme se moc těšili, protože jsme měli pocit, že je to na gastronomické úrovni jedno z nejlepších míst v Brně (doufám, že ne!!!). Ale bylo to opravdu velké že zklamání. Dali jsme si tatarák jako předkrm, tresku a hovězí steak. Vrstva tatarského bifteku na chlebu (jeden plátek bagety) byla opravdu směšná, což je smutné protože jinak byl dobře ochucený. Co se týče ryby, nebyli jsme upozorněni na množství, které bude servírováno (ceny jsou na 100g, ale servírováno bylo 250...) takže cena, navíc za takto běžnou rybu, byla nemilým překvapením. A co se týče steaku, na který jsme se nejvíc těšili, protože mel pocházet z blízké farmy u Brna, tady přišlo největší zklamání. Maso bylo suché a tvrdé. Nevím jestli je to masem nebo tím, že bylo připraveno okamžitě po vytažení z lednice, ale opravdu nebylo dobré. Navíc k masu není ani nabízena ani servírována žádná omáčka. Za toto a sklenku piva jsme platili přes tisíc korun. Pokud to srovnám s Café Savoie apod., vidím shodnou jen cenu ale už je kvalitu. Bohužel. Jediná věc, kterou této restauraci nemůžeme vyčíst je velice příjemná obsluha, ale už se sem rozhodně nevrátíme.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 754silviez.
Recenzováno: 4. ledna 2019

polévka ze žlutého hrášku a boloňské špagety - jídlo dobré, ale tak malou porcičku špaget jsem snad ještě nikdy v restauraci nedostal ! jako "primo piati" by to snad šlo, pokud bych čekal i "secondo", ale jako oběd neodpustitelné ! Musím ale dát i kladné body za to, že po mé stížnosti jsem dostal zdarma sklenku Proseca. :-) Takže na ochutnání dobrého jídla ano, ale pokud máte hlad, tak někam jinam.

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli dalda222.
Recenzováno: 13. listopadu 2018

Hrůza. Stoly špinavé, museli jsme žádat o utření, stůl vedle nebyl uklizen snad ještě půl hodiny, i když v restauraci byl je jeden další host. Dvě z jídel na už tak slabé nabídce nebyla. Vrchol byl, když nám naservírovali rybu, filet svatého Petra a jeden filet měl 500g/porce. Bez jakéhokoliv upozornění nebo diskuze. Ryba byla přetažená a personál se to snažil spasit dózou s roztopeným (ani nepřepuštěným) máslem. Nikdy více!!!

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli stano2014.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Bouchee, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Bouchee? Sdílejte své zkušenosti!