“Jednoduše super”

Č. 42 z 1 131 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Velice příjemná a super restaurace v brně, příjemná obsluha a vynikající jídlo a moc děkuji za velice příjemný strávený večer

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli radecek99.

Recenzováno: 16. listopadu 2019

Chodíme do Havany často. Dříve jsme sem hlavně chodili kvůli obsluze a dobrému jídlu. Dnes jsme na jídlo čekali přes hodinu a donesli nám 2 jídla ze 6 a zbytek za cca 10 min. Obsluha nepříjemná a odmítla i babičce namixovat carpaccio. Prostředí nyní působí spíše jako jídelna a nejde slyšet člověka, který sedí na druhé straně stolu. Na druhou stranu jídlo bylo výborné a nemám co dodat.

Poděkujte uživateli David S.
Recenzováno: 4. listopadu 2019

Naše oblíbená restaurace Havana v kubánském stylu s pěknou atmosférou, kterou jsme navštívili již mnohokrát. Občas sem zajdeme s manželem, s rodinnou nebo s obchodními partnery a vždy si pochutnáme a odcházíme velmi spokojeni. Porce jsou obrovské, jídlo i nápoje skvělé a originální, obsluha vstřícná, ceny vyšší. Skvělé carpaccio, které před vámi namíchají k dokonalosti podle vašeho přání, úžasná paella s mořskými plody, různé druhy kvalitních steaků... a tak bych mohla pokračovat, nabídka je velmi bohatá. Restaurace Havana se nachází na nehezkém sídlišti, ale pokud se tím nenecháte odradit, vstoupíte do restaurace a ihned jste v jiném světě. Mám ráda také stylové dekorace interiérů v restauraci, které mě vždy přivedou ke vzpomínkám na příjemnou dovolenou strávenou na Kubě.

114  Poděkujte uživateli LillyLo77.
Recenzováno: 3. listopadu 2019

Restaurace v rádoby kubánském stylu, snaží se tvářit honosně (ceny, servilní číšník, který se přijde 5x "zeptat" zda je vše ok, avšak 5x nevšimne si prázdných sklenic s vodou - zjevné provize z prodeje alkoholu?), steaky výtečné, bezmasé pokrmy cítit vegetou (paella), sejně tak "kečupová" omáčka. Výtečné dezerty. Za zdejší ceny jsem čekala víc, jinde možno se najíst zdravěji a lépe.

Poděkujte uživateli rootlet.
Recenzováno: 28. července 2019 prostřednictvím mobilu

Velká pochvala této restauraci. Ihned při příchodu vás přivítá kola paní a odvede vás na místo, neskutečně krásné prostředí, všude kolem vás lahve rumu, akvária a palmy.
Místo jídelního lístku přinesou tablet, vše krásně nafoceno a objednaný produkt vypadá jako na obrázku a skvěle chutná.
Doporučuji tuto restauraci

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Vladislav B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Havana Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Havana Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!