“Gurmánský zážitek”

Č. 44 z 1 154 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 11. října 2020 prostřednictvím mobilu

Gurmánský zážitek. Nejlepší zážitek za poslední dobu. Velice jsme byli spokojeni. Milá obsluha a fantastické jídlo

Poděkujte uživateli subomontecarlor.

Recenzováno: 10. června 2020

Měla jsem tuto restauraci v oblibě a ráda jsem ji navštěvovala, obsluha tu byla vždy velmi milá a profesionální. To však po dnešní návštěvě říct nemohu. Obsluha mezi sebou mluvila velmi nevhodně. Často bylo slyšet slovo “vole” a horší až k našemu stolu.
Jídlo s pití bylo průměrné.
Těšila jsem se sem ale byla jsem velmi zklamaná. :/

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli Q8459QNkamilap.
Recenzováno: 17. března 2020

Ideální prostředí pro posezení s přáteli,rodinou, ale i jako slavnostní oběd/večeře. Jídelní a nápojový lístek, přinesený v tabletu (což mě trochu zklamalo), je velmi bohatý. Obsluha příjemná, porce opravdu veliké, atmosféra výborná.
Doprava na místo je jako "vyhlídková jízda" z centra na okraj města.
Doporučuji!

1  Poděkujte uživateli Simonka13.
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Velice příjemná a super restaurace v brně, příjemná obsluha a vynikající jídlo a moc děkuji za velice příjemný strávený večer

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli radecek99.
Recenzováno: 16. listopadu 2019

Chodíme do Havany často. Dříve jsme sem hlavně chodili kvůli obsluze a dobrému jídlu. Dnes jsme na jídlo čekali přes hodinu a donesli nám 2 jídla ze 6 a zbytek za cca 10 min. Obsluha nepříjemná a odmítla i babičce namixovat carpaccio. Prostředí nyní působí spíše jako jídelna a nejde slyšet člověka, který sedí na druhé straně stolu. Na druhou stranu jídlo bylo výborné a nemám co dodat.

Poděkujte uživateli David S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Havana Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Havana Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!