“Skvělá restaurace v krásném prostředí”

Hradní restaurace Špilberk
Č. 339 z 1 154 Restaurace v Brně
Recenzováno: 20. října 2020

Naprostá spokojenost s prostředím, obsluhou i jídlem samotným. Za slušné peníze skvělý zážitek, který mohu jen doporučit. Chodím do této restaurace vzhledem k její poloze poměrně často na obědy.Nyní nově pizza a burgery přímo do domu, rovněž vykoušeno a opravdu vynikající!!!

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli zuzkamusilova.

Recenzováno: 19. srpna 2020

Úterý 18. srpna 18.30 hodin. Sedáme s kamarádkou ke stolu, po 15 minutách jídelní lístek, po další zhruba čtvrthodině objednávka. Po další čtvrthodině pro dámu káva s limo, ale jablkový závin až po vypité kávě, cca po 20 minutách. Objednané halušky a malé pivo jsem po 57 minutách u prázdného stolu zrušil, za půl hodiny začínal koncert na nádvoří. Servírka naprosto bez zájmu jen sdělila, že je hodně hostů. Úplně plno nebylo, u vedlejšího stolu sedělo šest anglicky mluvících, kteří byli brilantně obsluhováni. Něco podobného jsem nezažil, je mně 69 let. Sem už nikdy nepřijdu, o kvalitě obsluhy poreferuji všem kamarádům a známým. JT

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli jantY9124MO.
Recenzováno: 6. srpna 2020

Restauraci jsme si vybrali spise podle lokality a take proto, ze nas bylo vic a zdalo se, ze sem se v pohode vejdeme. Pri prichodu nam bylo receno, ze vetsi skupinu (15 lidi) jsme meli ohlasit predem. Na miste pobihala dost neorganizovane jedna servirka, ktera dost zbytecne chodila sem a tam, urcite se to hemzeni dalo zoptimalizovat. Vysledkem bylo, ze cela skupina dostavala jidlo v prubehu asi hodiny a pul. Jidlo nebylo ani dost ohrate, krome piti, ktere naopak bylo teple, Mojito (nebo neco podobneho) servirovano zcela bez ledu. Chleba k zebrum byl uvnitr jeste zmrazeny. A podobnych lapsu by se jeste par dalo vyjmenovat. Polevka a pivo byly v pohode :)

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Karel S.
Recenzováno: 19. července 2020

Pomalá a nepružná obsluha. Česky mluvící zákazníci čekali dlouho na objednávku i placení. Přišla (prý) neohlášená skupina západních turistů a vše se ze strany personálu točilo jen kolem nich. My ostatní jsme byli vyzváni k trpělivosti. Absolutní pohrdání českými turisty v přímém přenosu.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli HanneLorre6.
Recenzováno: 14. ledna 2019

Nezklamali, návrat cca po 20 letech. Byla to zkouška naslepo, jelikož se vedení i personál již změnil, nezklamali.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli italiana522.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hradní restaurace Špilberk, si také prohlíželi

Už jste navštívili Hradní restaurace Špilberk? Sdílejte své zkušenosti!