“Výjimečné”
Recenze 4pokoje

4pokoje
Č. 18 z 1 147 Restaurace v Brně
Popis: Chcete snídat v devět večer? Chcete obědvat šampaňské? Chcete party a pracovní schůzku zároveň? Chcete český Stejčík a Gyoza knedlíčky? Berlínské limonády z Brna nebo Hrom do krupice? Představte si ložnici, ve které právě snídá Marilyn Monroe. Pracovnu, kde si Kennedy před zrcadlem nacvičuje: “Ich bin ein Berliner.” Elvisovu zkušebnu. Taneční sál, ve kterém se u tyče kroutí Madonna. Máte to? A co vidíte? My vám to řekneme. 4pokoje. Něco takového jsme od začátku viděli my. Tekuté místo pro tekutou dobu – žádné zbytečné kategorie a zákazy. Proč vidět hranice tam, kde žádné nejsou. Gravitaci zatím zrušit neumíme – ale všechno ostatní jo. Tak to přijďte zkusit.
Recenzováno: 14. července 2019

Zajímavý koncept, nevšední prostředí, jídlo výborné, opravdu široký výběr nápojů, milá obsluha a navíc v centru Brna.

Poděkujte uživateli 18lenkar.

Recenzováno: 27. května 2019 prostřednictvím mobilu

Hned co jsme vešli do bistra, cítili jsme kouzelnou a naprosto skvělou atmosféru! Prostředí úžasné, neustale jsme museli koukat všude kolem sebe. Personál zářil spokojeností! Podle všeho je to baví a jsou tam rádi :) nadhera je sledovat. Věřím tomu, že vše z jidelaku bude chutné a pestré! Díky :-)

Poděkujte uživateli ZuzkaKoza.
Recenzováno: 17. května 2019 prostřednictvím mobilu

Originální místo v centru města. Krásné prostředí, profesionální obsluha, netradiční nabídka a vždy vynikající a chutná jídla a pití (v kteroukoliv hodinu). Místo, na které se rádi vracíme.

Poděkujte uživateli barborajand.
Recenzováno: 21. dubna 2019

4pokoje jsou prostě unikát sám o sobě. Kde jinde si můžete dát snídani večer?
Mají nejlepší benedikty, kvalitní kávu, drinky a zejména originální samotný koncept!

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli klara_zbon.
Recenzováno: 24. března 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi stylovy utulny podnik, ktery ma skvelou atmosferu. Prijemny personal, ktery umi poradit s vyberem drinku.... vyborne jidlo a drinky. Jidla maji z kvalitnich surovin a skvele nachucena.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli 288jerryc.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo 4pokoje, si také prohlíželi

Už jste navštívili 4pokoje? Sdílejte své zkušenosti!