“Srdcovka”
Recenze 4pokoje

4pokoje
Č. 18 z 1 173 Restaurace v Brně
Popis: Chcete snídat v devět večer? Chcete obědvat šampaňské? Chcete party a pracovní schůzku zároveň? Chcete český Stejčík a Gyoza knedlíčky? Berlínské limonády z Brna nebo Hrom do krupice? Představte si ložnici, ve které právě snídá Marilyn Monroe. Pracovnu, kde si Kennedy před zrcadlem nacvičuje: “Ich bin ein Berliner.” Elvisovu zkušebnu. Taneční sál, ve kterém se u tyče kroutí Madonna. Máte to? A co vidíte? My vám to řekneme. 4pokoje. Něco takového jsme od začátku viděli my. Tekuté místo pro tekutou dobu – žádné zbytečné kategorie a zákazy. Proč vidět hranice tam, kde žádné nejsou. Gravitaci zatím zrušit neumíme – ale všechno ostatní jo. Tak to přijďte zkusit.
Recenzováno: 23. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásný koncept v Brně. Slečna servírka úplně úžasná, kamarádská, pozitivní, tak jak to má být, doporučila mi samé pecky, skvěle jsem se napila i pobavila. Absolutně skvělé koktejly a ještě lepší káva, vše vám vytuní podle vaší chuti a libosti. To se jen tak nevidí. Za mě spokojenost největší. A určitě stojí za to ochutnat jejich šafránovou Zázračnou!! Děkuji moc. Bylo to úžasné.

1  Poděkujte uživateli nikool007.

Recenzováno: 18. července 2019 prostřednictvím mobilu

Lepsi snidani v Brne nenajdete. Kvalitni filtrovana kava, vyborne, chutne a hlavne velke porce jidla. Doporucuji

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli G9705RNdavids.
Recenzováno: 14. července 2019

Zajímavý koncept, nevšední prostředí, jídlo výborné, opravdu široký výběr nápojů, milá obsluha a navíc v centru Brna.

Poděkujte uživateli 18lenkar.
Recenzováno: 27. května 2019 prostřednictvím mobilu

Hned co jsme vešli do bistra, cítili jsme kouzelnou a naprosto skvělou atmosféru! Prostředí úžasné, neustale jsme museli koukat všude kolem sebe. Personál zářil spokojeností! Podle všeho je to baví a jsou tam rádi :) nadhera je sledovat. Věřím tomu, že vše z jidelaku bude chutné a pestré! Díky :-)

Poděkujte uživateli ZuzkaKoza.
Recenzováno: 17. května 2019 prostřednictvím mobilu

Originální místo v centru města. Krásné prostředí, profesionální obsluha, netradiční nabídka a vždy vynikající a chutná jídla a pití (v kteroukoliv hodinu). Místo, na které se rádi vracíme.

Poděkujte uživateli barborajand.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo 4pokoje, si také prohlíželi

Už jste navštívili 4pokoje? Sdílejte své zkušenosti!