Tripadvisor

“Super drinky a milá obsluha”
Recenze 4pokoje

4pokoje
Č. 16 z 1 149 Restaurace v Brně
Popis: Chcete snídat v devět večer? Chcete obědvat šampaňské? Chcete party a pracovní schůzku zároveň? Chcete český Stejčík a Gyoza knedlíčky? Berlínské limonády z Brna nebo Hrom do krupice? Představte si ložnici, ve které právě snídá Marilyn Monroe. Pracovnu, kde si Kennedy před zrcadlem nacvičuje: “Ich bin ein Berliner.” Elvisovu zkušebnu. Taneční sál, ve kterém se u tyče kroutí Madonna. Máte to? A co vidíte? My vám to řekneme. 4pokoje. Něco takového jsme od začátku viděli my. Tekuté místo pro tekutou dobu – žádné zbytečné kategorie a zákazy. Proč vidět hranice tam, kde žádné nejsou. Gravitaci zatím zrušit neumíme – ale všechno ostatní jo. Tak to přijďte zkusit.
Recenzováno: 28. října 2019

Drinky mají výborný. Menu mají trochu strohé a moc jsem si nevybral, protože většina jídel byla dražší na mě. Nakonec jsem si vybral Buny (knedlík s masem a zeleninou), který mi dost chutnal. Doporučuji sezení u baru, kde váš rychleji obslouží a máte pohled na barmanskou show. Obsluha velmi milá a ochotná.

Poděkujte uživateli Vito_Kay.
deklara, marketing v zařízení 4pokoje, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. listopadu 2019

Hezký den Víte,

děkujeme za komentář. Jsme rádi, že Vám náš bun s masem a zeleninou chutnal, a že jste byl spokojený také se servisem. Snahu o to, aby se u nás hosté cítili skvěle, chápeme jako prioritu. Budeme rádi, když k nám opět zavítáte. Můžete zkusit například obědové menu, které je oproti klasickému menu "a la carte" o něco levnější. Co se týče formy lístku, zvolili jsme ji stručnější s tím, že obsluha Vám vždy ráda vysvětlí vše, co potřebujete vědět, abyste si zodpovědně vybral to nejlepší pro Vás. :)

Za celý tým 4p, přeji krásné dny.

Recenzováno: 5. září 2019

Vyrazily jsme do tohodle podniku s velkým nadšením okolo 17 hodiny. Místo pro 4 osoby byl trochu problém, všude je málo místa, ale o to víc útulně, intimní chvíle zde ale nehledejte.
Jídelní lístek jsme dostaly až po 18 hodině i přes to, že jsme obsluhu prosily, že si chceme v klidu vybrat a objednáme si až po šesté. Objednání proběhlo až v 18:20 a "jídlo" jsme dostaly po 45 minutách. Omluvila se nám jak obsluha tak kuchařka za dobu čekání ale především stav jídla. Prý se nic nepovedlo....

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli 155j_ab.
deklara, marketing v zařízení 4pokoje, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2019

Hezký den,

děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že s námi máte špatnou zkušenost a pokud nám v budoucnu dáte ještě šanci, budeme se snažit, abyste byly maximálně spokojené.

Za celý tým posílám omluvy a přeji pěkné podzimní dny,

Recenzováno: 23. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásný koncept v Brně. Slečna servírka úplně úžasná, kamarádská, pozitivní, tak jak to má být, doporučila mi samé pecky, skvěle jsem se napila i pobavila. Absolutně skvělé koktejly a ještě lepší káva, vše vám vytuní podle vaší chuti a libosti. To se jen tak nevidí. Za mě spokojenost největší. A určitě stojí za to ochutnat jejich šafránovou Zázračnou!! Děkuji moc. Bylo to úžasné.

1  Poděkujte uživateli nikool007.
deklara, marketing v zařízení 4pokoje, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

Hezký den Nikol,

děkujeme, že jste si našla čas napsat tak skvělý komentář. Jsme rádi, že jste se u nás cítíla báječně, pohostinnost je naše nejvyšší priorita. A pokud jsou spokojeni naši hosté, my jsme dvojnásob! Někdy zase na viděnou! :)

Recenzováno: 18. července 2019 prostřednictvím mobilu

Lepsi snidani v Brne nenajdete. Kvalitni filtrovana kava, vyborne, chutne a hlavne velke porce jidla. Doporucuji

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli G9705RNdavids.

Hezký den Davide,

děkujeme za milý komentář. Rádi slyšíme, že jsme pro Vás brněnský snídaňový ráj číslo 1. :) Už jste vyzkoušel také naše obědová menu? Budeme se těšit na další setkání.

Recenzováno: 14. července 2019

Zajímavý koncept, nevšední prostředí, jídlo výborné, opravdu široký výběr nápojů, milá obsluha a navíc v centru Brna.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli 18lenkar.

Hezký den Lenko,

děkujeme za milou recenzi. Jsme rádi, že jsme prošli na výbornou ve všech zmiňovaných bodech. :) Budeme se těšit na případná další setkání. Např. od příštího týdne, 12. 11. ve 4p startuje nové menu. Můžete ochutnat nejen skvělé drinky, ale i ještě vyladěnější jídla.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo 4pokoje, si také prohlíželi

Už jste navštívili 4pokoje? Sdílejte své zkušenosti!