“4pokoje more like 4sPOKOJEní zákazníci (vlastně 5)”
Recenze 4pokoje

4pokoje
Č. 16 z 1 132 Restaurace v Brně
Popis: Chcete snídat v devět večer? Chcete obědvat šampaňské? Chcete party a pracovní schůzku zároveň? Chcete český Stejčík a Gyoza knedlíčky? Berlínské limonády z Brna nebo Hrom do krupice? Představte si ložnici, ve které právě snídá Marilyn Monroe. Pracovnu, kde si Kennedy před zrcadlem nacvičuje: “Ich bin ein Berliner.” Elvisovu zkušebnu. Taneční sál, ve kterém se u tyče kroutí Madonna. Máte to? A co vidíte? My vám to řekneme. 4pokoje. Něco takového jsme od začátku viděli my. Tekuté místo pro tekutou dobu – žádné zbytečné kategorie a zákazy. Proč vidět hranice tam, kde žádné nejsou. Gravitaci zatím zrušit neumíme – ale všechno ostatní jo. Tak to přijďte zkusit.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Když se v Brně setmělo
na drink se nám zachtělo

Potkali jsme Matěje
namíchal nám koktejle

Koktejle byly lahodné
dali jsme si jich fakt hodně

Alkohol jsme požívali
večer jsme si užívali

Nevěděli jsme, co si dáme,
popsali jsme na co chuť máme
Matěj ani nezaváhal,
báječné drinky nám podával

Děkujeme Matějovi za služby,
uspokojil naše drink tužby

Bezvadné Brno,
lahodných drinků plno!

Bezvadné pokoje,
lahodných drinků plno JE!

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli petrahahaha.

Recenzováno: 11. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Dnes jsem si ve 4 pokojích poprvé objednávala jídlo (já vím, je to celkem ostuda:)). Každopádně dnešní návštěva mě ponoukla k napsání recenze a doporučení všema deseti těm, kdo ještě nezkusili. Jídlo je nápadité, skvěle dochucené a porce uspokojí i větší jedlíky. K tomu všemu fantastický servis, kvůli kterému se sem ráda vracím, teď už ne jen na drink!:)

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli viktoria_szabo25.
Recenzováno: 28. října 2019

Drinky mají výborný. Menu mají trochu strohé a moc jsem si nevybral, protože většina jídel byla dražší na mě. Nakonec jsem si vybral Buny (knedlík s masem a zeleninou), který mi dost chutnal. Doporučuji sezení u baru, kde váš rychleji obslouží a máte pohled na barmanskou show. Obsluha velmi milá a ochotná.

Poděkujte uživateli Vito_Kay.
deklara, marketing v zařízení 4pokoje, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. listopadu 2019

Hezký den Víte,

děkujeme za komentář. Jsme rádi, že Vám náš bun s masem a zeleninou chutnal, a že jste byl spokojený také se servisem. Snahu o to, aby se u nás hosté cítili skvěle, chápeme jako prioritu. Budeme rádi, když k nám opět zavítáte. Můžete zkusit například obědové menu, které je oproti klasickému menu "a la carte" o něco levnější. Co se týče formy lístku, zvolili jsme ji stručnější s tím, že obsluha Vám vždy ráda vysvětlí vše, co potřebujete vědět, abyste si zodpovědně vybral to nejlepší pro Vás. :)

Za celý tým 4p, přeji krásné dny.

Recenzováno: 5. září 2019

Vyrazily jsme do tohodle podniku s velkým nadšením okolo 17 hodiny. Místo pro 4 osoby byl trochu problém, všude je málo místa, ale o to víc útulně, intimní chvíle zde ale nehledejte.
Jídelní lístek jsme dostaly až po 18 hodině i přes to, že jsme obsluhu prosily, že si chceme v klidu vybrat a objednáme si až po šesté. Objednání proběhlo až v 18:20 a "jídlo" jsme dostaly po 45 minutách. Omluvila se nám jak obsluha tak kuchařka za dobu čekání ale především stav jídla. Prý se nic nepovedlo....

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli 155j_ab.
deklara, marketing v zařízení 4pokoje, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2019

Hezký den,

děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že s námi máte špatnou zkušenost a pokud nám v budoucnu dáte ještě šanci, budeme se snažit, abyste byly maximálně spokojené.

Za celý tým posílám omluvy a přeji pěkné podzimní dny,

Recenzováno: 23. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásný koncept v Brně. Slečna servírka úplně úžasná, kamarádská, pozitivní, tak jak to má být, doporučila mi samé pecky, skvěle jsem se napila i pobavila. Absolutně skvělé koktejly a ještě lepší káva, vše vám vytuní podle vaší chuti a libosti. To se jen tak nevidí. Za mě spokojenost největší. A určitě stojí za to ochutnat jejich šafránovou Zázračnou!! Děkuji moc. Bylo to úžasné.

1  Poděkujte uživateli nikool007.
deklara, marketing v zařízení 4pokoje, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

Hezký den Nikol,

děkujeme, že jste si našla čas napsat tak skvělý komentář. Jsme rádi, že jste se u nás cítíla báječně, pohostinnost je naše nejvyšší priorita. A pokud jsou spokojeni naši hosté, my jsme dvojnásob! Někdy zase na viděnou! :)

Za celý tým 4p přeji krásné dny,

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo 4pokoje, si také prohlíželi

Už jste navštívili 4pokoje? Sdílejte své zkušenosti!