“Skvělý bar s úžasnou atmosférou”
Recenze 4pokoje

4pokoje
Č. 13 z 1 154 Restaurace v Brně
Popis: Chcete snídat v devět večer? Chcete obědvat šampaňské? Chcete party a pracovní schůzku zároveň? Chcete český Stejčík a Gyoza knedlíčky? Berlínské limonády z Brna nebo Hrom do krupice? Představte si ložnici, ve které právě snídá Marilyn Monroe. Pracovnu, kde si Kennedy před zrcadlem nacvičuje: “Ich bin ein Berliner.” Elvisovu zkušebnu. Taneční sál, ve kterém se u tyče kroutí Madonna. Máte to? A co vidíte? My vám to řekneme. 4pokoje. Něco takového jsme od začátku viděli my. Tekuté místo pro tekutou dobu – žádné zbytečné kategorie a zákazy. Proč vidět hranice tam, kde žádné nejsou. Gravitaci zatím zrušit neumíme – ale všechno ostatní jo. Tak to přijďte zkusit.
Recenzováno: 14. října 2020

Bylo nám doporučeno, že si z brněnské barové scény nesmíme nechat ujít návštěvu BKN (Bar který neexistuje) a Super Panda Circus, neboť z mixologického pohledu se údajně jedná o top špičku ve svém oboru.
Dle mého názoru však tento skrytý bárek "4 Pokoje", na který jsme s přítelem narazili "náhodou" při procházce uličkami centrem Brna, může hrdě konkurovat.
Obsluha byla příjemná, nápomocná při výběru drinků a bylo vidět, že se ve zbožiznalství dobře vyznají. V rámci meníčka mají i nabídku pochutin a jídel, tudíž pokud někomu vyhládne, nemusí zběsile hledat restauraci v okolí. Drinky byly výborné, dobře chuťově vyvážené a vybere si každý (sladší, svěží, hořké ... barmani vám rádi připraví nápoj dle chutí a libosti).
A interiér? Nádherná designovka, která nabuzuje romantický vibe, pohodlná křesílka/ gauče, světelné dekorace, decentní osvětlení. Pro pár na rande naprostá paráda.
100% se při příští návštěvě Brna vrátíme, a pražské smetánce vřele doporučujeme :)

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli M16_nguyen.

Recenzováno: 30. září 2020 prostřednictvím mobilu

Jo. Takto by měl vypadat večerní podnik. Velká spokojenost. My jsme zvolili večer ve znamení gin s tonikem. Z velkého výběru jsem znal snad jen dva giny, z čehož vyplývá, že žádný velký znalec nejsem, ale výběr žufánku OMFG byl výborný, trefa! Takže v tomto příjemné prostředí jsme si velmi večer užili.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli Q1137OTtom_p.
Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Nej bar
Skvělá atmosféra, srdeční a velmi schopná obsluha, kreativní barman, výborné jídlo a to nejdůležitější - super nápoje, ze kterých si vybere každý (a pokud ne, obsluha doporučí)

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli GabrielaDiPraga.
Recenzováno: 16. srpna 2020

Nejlepší v Brně. Byli jsme s partou v Brně přes víkend a prošli jsme hodně barů,restaurací a klubů. Utkvělo nám toto místo. Dobré ceny, super prostředí, moc pěkné servírky. Doporučujeme jako večerní posezení.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli mravenecferda.
Recenzováno: 5. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi milá a vstřícná obsluha, která dokáže s přehledem poradit jak ve výběru drinků tak i jídla. Atmosféra v podniku byla tak skvělá, že se nám vůbec nechtělo odcházet a naše nadšení stále přetrvává. Určitě navštívíme znovu při dalším výletě do Brna!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Travel780024.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo 4pokoje, si také prohlíželi

Už jste navštívili 4pokoje? Sdílejte své zkušenosti!