Recenzováno: 29. června 2016 prostřednictvím mobilu

Pohodový hotel v brněnské části Královo Pole. Hotel je umístěn hned vedle obchodního centra Královo Pole. Parkování vedle hotelu je zdarma. Personál velmi příjemný. Hotelové pokoje jsou komfortní, každý má kuchyňský kout s nádobím a mikrovlnnou troubou. Snídaně v ceně ubytování jsou v pořádku.

Datum pobytu: červen 2016, cestoval(a) sólo
1  Poděkujte uživateli Vit D.
Nikola K, Manažer v zařízení Hotel Vaka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. července 2016

Hezký den, pane Víte,

děkujeme, že jste si našel čas a ohodnotil hotel VAKA****. Jsme moc rádi, že jsme navíc titulováni heslem: super hotel. Jsou-li spokojeni naši hosté, není pro nás nic víc! Doufáme, že si udržíme vaši přízeň a někdy v budoucnu nás opět navštívíte.

Hodně úspěchů,
Mgr. Nikola Konečná
Front Office Manager

Recenzováno: 21. dubna 2016

Hotel kousek od centra města. Příjemný a ochotný personál. Dobré parkování. Prostředí čisté. Snídaně kontinentální, dobrý výběr a stále doplňováno. Pokoje čísté, kuchyňský kout, možnost uvařit kávu a ohřát jídlo v mikrovlnce.
Za nedostatek považuji nemožnost volby polštáře( jeden a ještě k tou měkký), sprchový kout by zasložil vyčistit a vyměnit sprch.hadici, která dosloužila. Ranní hluk ze dvora - stavební stroje.
Počet hvězd je odpovídající na tři.

Tip ohledně pokoje: na pravé straně
  • Datum pobytu: duben 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Milan P.
Nikola K, Manažer v zařízení Hotel Vaka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. dubna 2016

Hezký den, pane Milane,

ráda bych Vám za vedení hotelu poděkovala za Vaši recenzi.

Jsme rádi, že na Vás hotel zapůsobil profesionálním, čistým dojmem.

Děkujeme. O uvedených problémech víme, sprchové kouty prochází postupně hloubkovým parním čištěním. Přijedete-li někdy v budoucnu, pevně věřím, že budeme zase o krůček lepší :))

Mějte se moc fajn, ať se Vám daří

S pozdravem,
Mgr. Nikola Konečná (FOM)

Recenzováno: 10. února 2016

Příjemný hotel na začátku Brna (směr od Svitav), zatím jsem hotel navštívil pouze jednou, ale přivítání, servis a vše v naprostém pořádku. Pokoje vybavené kuchyňkou, velice hezká koupelna, čisto. Výborné soukromé parkování, cca 100m vzdáleno obrovské obchodní centrum Královo pole - TESCO

Datum pobytu: leden 2016
Poděkujte uživateli aammichal.
Nikola K, Manažer v zařízení Hotel Vaka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. února 2016

Krásný den, pane Michale,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Moc nás těší, že se Vám v hotelu VAKA**** líbilo. Občas bývá někdo polohou hotelu zklamán, ale za nás je někdy klid a osobní přístup k hostům důležitější než ruch centra.

Budeme moc rádi, když nás i v budoucnu přijedete navštívit.

Mgr. Nikola Konečná
Front Office Manager

Recenzováno: 26. června 2015

Prespali jsme tu jednu noc na sluzebni ceste a vskutku jde o jeden z nejlepsich hotelu v Brne. Uz jsme jich zkusili nekolik a tento je zatim nejlepsi.
Moderne vypadajici pokoje, mala kuchynka s dresem i mikrovlnkou prijemne prekvapili. Koupelna je velmi dobre vybavena a system nocniho osvetleni nema chybu.
Vyber jidla pri sninadi je omezen, ale vse cerstve a chutnajici skvele.
Za mne rozhodne jedna z nejlepsich voleb pokud potrebujete prespat v Brne.

• Datum pobytu: červenec 2014, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Peter U.
Recenzováno: 3. dubna 2015

Je to takový malý, milý příběh se šťastným koncem, vlastně bez konce, protože se těšíme na pokračování...Minimálně jednou za měsíc jezdíme z Prahy služebně do Brna, tentokrát se nám termín trefil do veletržního. Hotel do kterého jsme jezdili dříve, byl již obsazen a díky výměně personálu, začal dle našeho cítění, tak nějak odumírat...
Od kamaráda přišel tip, tak proč jej nezkusit. Takže vzhůru do hotelu VAKA.......
Po celém dlouhém dni, s bonusem D 1, trochu klidu láká. Otevřete dveře recepce,
oválné jak známá pracovna, stojí před Vámi krásná dívka, žádná kolem ní jí není podobna. Check-in jak má být, říkáte si, co nás dále čeká? Samozřejmě doprovod na pokoj od milého toho člověka. Se vší dokonalé seznámení, vybavení kolem, to doopravdy jen tak někde není, 4 hvězdy a plus, to je správné znění. Pořádek a čistota,
ráno snídaňová dobrota. Manažér hotelu je člověk na svém místě, po milém osobním setkání, můžeme to říct víc než jistě.
Brzy se již znovu těšíme, opravdu rádi se vrátíme !!!OK, OK ......jen tak dál..... VAKA, VAKA!!!

Tip ohledně pokoje: " Omlouvám se, ale nikomu dávat tip na pokoj nebudu, pak se stane, že všechny budou obsazeny a já budu muset hledat dál." Moje recenze je tipem....VŘELE DOPORUČUJI!!!
  • Datum pobytu: březen 2015, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli zbynek640.