“Nejlepší”

Mori restaurant & lounge
Č. 12 z 1 147 Restaurace v Brně
Recenzováno: 12. července 2019 prostřednictvím mobilu

Dokonalé jídlo a výborný servis! Tunakovy tartar a tunakove tataki jako predkrm byly uzasne, stejne jako sushi a beef teriyaki jako hlavni jidla. Lepsi vyber nez v Koishi. Sushi jsme nemeli v Mori tolik, abychom mohli rici, kde nam chutnalo vice. Celkove velka spokojenost!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli jan8007.

Recenzováno: 2. července 2019

Velmi dobré jídlo, dosti velký výběr jídla, příjemná obsluha, toalety dostatečně vzdálené od míst k sezení a skutečně solidní úrovni

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli milanf109.
Recenzováno: 22. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme zavítali do této brněnské restaurace. Na začátku nás uvítal velmi sympatický číšník. Poté co jsme se usadili, nás přišla obsloužit mladá slečna. Bohužel nálada byla pod psa a slečna byla bez jakéhokoliv zájmu. Nakonec se obsluha začala hlasitě dohadovat, což kazilo atmosféru.
Ceny mne velmi překvapily, jelikož v Japonsku jsem zaplatil výrazně méně.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli 74ren_t.
Recenzováno: 19. září 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace s jednoduchým a vkusným interiérem. Předkrm, rybí polévka, sushi set pro dva a čokoládový fondant je skvělou kombinací. Ochutnali jsme i překvapující whisky Nikko a samožrejmě již osvědčené Asahi pivo. Skvělá obsluha vše doplňuje. Děkujeme...

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli svejnoha.
Recenzováno: 3. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Po vstupu do restaurace jsem byl překvapený jednoduchým interiérem. Obsluha byla profesionální a jídlo ktere jsem si vybral chutnalo výtečně. Takže za mě naprosto perfektní a doporučuji tuhle restauraci navštívit.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli mi_ki2209.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mori restaurant & lounge, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mori restaurant & lounge? Sdílejte své zkušenosti!