Tripadvisor

“Doporučuji”

Mori restaurant & lounge
Č. 7 z 1 149 Restaurace v Brně
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Vynikající asijská restaurace. Hezký moderní interiér. Milá obsluha vám podá všechny informace o podávaném jídle a doporučí vám speciality podniku.
Jako malý předkrm jsme měli tatarak z tuňáka s chipsem - delikátní. Z hlavních jídel absolutně doporučuji Čumullok- plátky hovězího masa s třemi druhý omáček - famózní.
Jakmile budu zase v Brně, určitě zase zajdu. Tuto restauraci určitě doporučuji, budete nadšeni.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Martin Z.

Recenzováno: 5. ledna 2020

Naprosto vynikající. Ochotný a hlavně rychlý personál. Skvělé sushi, dle vlastního výběru, nádherně upravené.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Petr H.
Recenzováno: 2. prosince 2019

Nejsem odborník na drahé asijské restaurace, peněženka nedovolí, ale dopřála jsem si dražší večeři v téhle restauraci, jsem nadšená a je mi moc líto, že do Brna nejezdím častěji. Jídlo bylo fakt neuvěřitelné, prezentace nádherná a navíc perfektně orientovaná a velmi milá obsluha, která výborně poradila.

Poděkujte uživateli pastaaaa.
Recenzováno: 31. července 2019 prostřednictvím mobilu

Pro nás zatím absolutně nejlepší sushi restaurace v Brně. Příjemné prostředí, výborná obsluha a hlavně excelentní jídlo.

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli TaznanDevil.
Recenzováno: 12. července 2019 prostřednictvím mobilu

Dokonalé jídlo a výborný servis! Tunakovy tartar a tunakove tataki jako predkrm byly uzasne, stejne jako sushi a beef teriyaki jako hlavni jidla. Lepsi vyber nez v Koishi. Sushi jsme nemeli v Mori tolik, abychom mohli rici, kde nam chutnalo vice. Celkove velka spokojenost!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli jan8007.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mori restaurant & lounge, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mori restaurant & lounge? Sdílejte své zkušenosti!