“Buranský podnik”
Recenze Brunche's

Brunche's
Č. 869 z 1 154 Restaurace v Brně
Recenzováno: 7. října 2020

Velmi nepříjemné a beranské jednání blonďaté servírky/vedoucí/majitelky. Velká porce palačinek, nicméně nic, co si neumím udělat doma. Sem nikdy více.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli MartinEisenberger.

Recenzováno: 30. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Nejprve budu hodnotit jídlo, lívance výborné skoro stejné jako v USA. Tím klady končí. Začátek: rezervace, potvrzení na Fb několik hodin. Rezervaci jsme měli 2 na 11:30, po příchodu v 11:28 nebylo pro nás místo a zmatená obsluha nás poslala ven, ať počkáme až někdo odejde... Proč jsem tedy dělal rezervaci? 11:50 jsme si sedli a hned objednali 2x lívance, jedli jsme 12:36!!! V prostoru vedro, teplo jde z kuchyně dovnitř do restaurace, nedá se tam vegetovat, židle tvrdé, nepohodlné, obsluha mladé holky, ale motají se po place. Závěr: majitel se má ještě hodně co učit jak vést restauraci

Datum návštěvy: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli Martin911turbo.
Recenzováno: 8. března 2020

Navštívila jsem podnik již několikrát. Ačkoliv je někdy komplikované získat díky velkému zájmu rezervaci, vždy jsme se vstřícným personálem našli společné řešení. Jídlo je bezkonkurenční a do posledních detailů chuťově i vizuálně vyladěné, objektivně si dává majitelka i personál na tomto aspektu velmi záležet. Důsledkem toho je,že zde nikdy neprohloupíte,ať si dáte cokoliv. Časování rezervací je adekvátní a dostačující, bez zbytečného shonu... Mohu jen vřele doporučit a popřát příjemný gastronomický zážitek.

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli 79zuzanam.
Recenzováno: 17. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Na dveřích mají ceduli Otevřeno. Servírka sedí na záchodě otevřeného WC a na mne řve: “Máme zavřeno. Mám Tě vypakovat?”
To by možná zajímalo i hygienu. :))

Není to poprvé, kdy jsem sem šel a měli zavřeno. Jak se dívám na recenze nejsem jediný, kdo není spokojený.

Řekl bych, že s takovou zde dlouho už nebudou.

Datum návštěvy: leden 2020
4  Poděkujte uživateli tom_pH8561BD.
Recenzováno: 11. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Navštívila jsem 2x. Poprvé jídlo bylo vážně dobré, i když z mého pohledu zbytečně velké porce, které se nedají sníst poprvé nás paní poslala vybrat (nemohly jsme najít bankomat, to nás celkem naštvalo) chtěly jsme dát druhou šanci, přišly jsme 11:15 rezervace byla na 11:30, paní nám nehezky řekla že dřív než 11:30 ne tak jsme 15 minut stály před a čekaly až se uvolní místo. Když jsme se konečně dočkaly, paní nás usadila ke stolku pro 2 (byly jsme 3). Tak jsme se zeptaly jestli by nás nedali ke většímu stolku, který byl volný a řekla nám že ne, že přijde hodně lidí a budou ty stoly muset spojit, nic se nestalo. A ještě mě mrzelo že u red velvet nebylo ovoce přitom na fotkách na instagramu ho tam měli

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli klaruska1.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Brunche's, si také prohlíželi

Už jste navštívili Brunche's? Sdílejte své zkušenosti!