Tripadvisor

“Best Breakfast in Brno”

Bavard cafe a bar
Č. 33 z 1 149 Restaurace v Brně
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Nenápadný podnik, který překvapí výbornou kávou a ještě lepšími snídaněmi ze slaných i sladkých variant. Nejlepší Egg Benedict a lívance ve městě. Ceny na první pohled trochu vyšší, nicméně za tu obrovskou porci a delikátní chuť to zcela jistě stojí. Navštěvuji toto místo na snídaně jak jen to čas dovolí a vždy perfektní (pokud najdete místo k sezení, doporučuji rezervaci).

Poděkujte uživateli Mirek S.

Recenzováno: 4. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsme zde s manzelkou poprve a musim smeknout pred kvalitou snidane kterou jsme si zde dali. Vse z cerstvych surovin vyborna holandska omacka a likerove kolacky, obsluha usmevava! Proste neni co vytknout a smekam! Jen tak dale!

Poděkujte uživateli cyklista69.
Recenzováno: 25. září 2019

Přibližně před rokem jsem si zde pochutnala na lívancích, bohužel od té doby jsem se sem vrátila cca 5 x a pokaždé mi bylo řečeno, že už z nějakého důvodu nejsou.. v 11 h.. měli by je tedy vyřadit z nabídky.. Bohužel to byla moje poslední návštěva.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli Michaelabart.
Natalie M, Vlastník v zařízení Bavard cafe a bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. října 2019

Dobrý den.
Děkujeme za recenzi.

To nás moc mrzí, že jste si na našich lívancích za poslední rok už nepochutnala. Všude máme uvedeno, že vaříme do 14:30 nebo do vyprodání. Bohužel se někdy stane, že nějaké jídlo se vyprodá dříve, protože je o něj veliký zájem. Jsme otevřeni od 7:00 a naše zásoby už být větší nemůžou.

Pěkný den, Morevová.
Bavard cafe

Recenzováno: 24. září 2019 prostřednictvím mobilu

Podnik jsme navštívili při naší krátké zastávce v Brně kvůli snídani. Obsluha byla milá, prostředí přátelské. Dali jsme si Bavard snídani a lívance s karamelem, oboji chutnalo báječně a určitě doporučujeme.

Poděkujte uživateli AdelHaki.
Recenzováno: 15. září 2019

Dnes jsme šli na doporučení na snídani. V 9:10 na stole uvnitřvi venku všude reserve. Pozeptali jsme se na stůl pro dva, slečna nás bez debat posadila ihned ven,že neni misto. V restauraci sedeli 4 lide. Zari 10 stupnu cca na zahradce. Mirne zkazena nalada, ze jsme asi nebyli lukrativnimi hosty a nebyli jsme posazeni. Vrchol byl, kdyz pan, ktery sedel za nami a mrzl byl upozornen slecnou, ze na miste kde sedi je reservace:-) asi take nebyl sympaticky. Rada bych podotkla, ze ja sama se gastronomii venuji a takovyto pristup jsem nezazila. Velke zklamani! Jiz se nevratime, ani tento podnik nebudeme doporucovat. Vzhledem k obsluze. Rada se spojim s majitelem/majitelkou jak se slecny k zakaznikum chovaji. Necht je Vase cesta lepsi. Radeji doporucuji 4 pokoje o kus dal. Kde maji uctu ke klientum. Pekny den.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Nikola Š.

Dobrý den.

Mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Obsluha mě informovala o Vašem problému. Pokud si dobře vzpomínám, byl víkend, kdy jsme vetšinou plně obsazeni a bez rezervace je k nám obtížné se dostat. Slečna Vám řekla, že stoleček máme volný jen venku nebo si můžete sednout dovnitř, ale jakmile příjde rezervace, přesune Vás ven. To se Vám také nelíbilo. Kdybyste tu 15 minut vydržela, pochopila byste, že to nejsou rezervace jen tak, ale opravdu si je u nás někdo udělal a příjde. A pochopitelně nebudeme na stůl s rezervací usazovat zákazníky bez rezervace, protože by si neměli kam sednout.

Pěkný den, Morevová.
Bavard cafe.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bavard cafe a bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bavard cafe a bar? Sdílejte své zkušenosti!